1. Anasayfa
 2. Burs Başvurusu

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvurusu

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvurusu
Orhan-Eğitim-ve-Kültür-Vakfı-burs-başvurusu

OEKV burs başvurusu nasıl yapılır, OEKV burs başvuru şartları ve Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı bursu ne kadar gibi sorularınıza yazımızda yanıt bulabilirsiniz. Orhan Eğitim Ve Kültür Vakfı 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında da öğrencilere karşılıksız burs vermeye devam ediyor. Bizde bu yazımızda Orhan Eğitim Ve Kültür Vakfı burs başvurusu hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı Burs Başvurusu

Orhan Holding, otomotiv, tekstil, inşaat, hizmet, turizm, sigorta alanında faaliyette olup bu sektörlerde; üretim, satış, servis, dağıtım gibi hizmetler vermekte olan ve aynı zamanda Orhan Eğitim Ve Kültür Vakfı başlığı altında eğitim ve öğretim dönemlerinde ihtiyaç sahibi öğrencilere karılıksız burs vermektedir.

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı yapmış olduğu açıklama ile 2022 – 2023 yılında da öğrencilere burs verileceğini bildirmiş ve burs başvurusunda bulunmak için gereken şartları bildirmişlerdir. Burs başvurusunda bulunmak için aşağıdaki şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir aksi halde başvurunuz değerlendirilmeyecektir.

Burs Başvuru Şartları

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • Aile malvarlığı ve gelir durumuna göre maddi desteğe ihtiyacı olmak,
 • En az istenilen puanlar düzeyinde başarılı olmak.
 • Herhangi bir disiplin cezası almamış olmak,
burs başvurusu

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı (OEKV) karşılıksız burs başvurusu nasıl yapılır ? OEKV burs başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantısı bulunan linke tıklayarak resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu çıktı almanız ve yine aynı sayfada sizden talep edilen belgeleri de hazırladıktan sonra bizzat vakfın adresine girerek veya posta yoluyla belgeleri göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Burs başvuru formu çin TIKLAYINIZ

OEKV Hakkında daha fazla bilgi için  TIKLAYINIZ

Orhan Eğitim Ve Kültür Vakfı Adresi
Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı / Orhan Holding A.Ş.
Adres: Ovaakça Çeşmebaşı Mah. İstanbul Cad. No 661 – 16335 Osmangazi/Bursa
E-mail: [email protected]

Burs Başvuru Tarihi ve Burs Miktarı

Orhan Eğitim ve Kültür Vakfı 2022-2023 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvuruları 5 Eylül 2022 Saat 17:00’da Sona Erecek. Bu Tarih öncesinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvuru sonuçları ise 26 eylül 2022 tarihinde yine aynı web sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Yukarıda linkini verdiğimiz bağlantıya tıklayarak kullanıcı bilgilerinizle giriş yapıp sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Burs Eğitim Öğretim yılı başından geçerli olarak, en geç bir ay içinde ödenmeye başlanır. Bir öğretim döneminde (9 ay) burs ödenmektedir. Diğer aylarda ödeme yapılmaz. Burs hakkı bir eğitim yılını kapsar. Her yıl için yenileme başvurusu yapılması gerekmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir