Ev Telefonu Başvurusu

0
338

Ev telefonu dediğinizde akla ilk gelen firma Türk Telekom. Evde ev telefonu kullanılır işte de iş telefonu kullanılır. Ev telefonlarından şehir içi, şehirler arası aramalar çok daha uygunken cep telefonunuzdan bu yönlere yaptığınız aramalar çok daha pahalıdır. Ev telefonu (sabit telefon) ile konuşmak Türk Telekom sayesinde çok avantajlı. Telefon başvurusu artık tek bir formla.

Yeni Ev Telefonu başvurusu yapacak aboneler için Türk Telekom’un avantajlı paketleri mevcut. İster taahhütlü ister taahhütsüz olarak yapacağınız telefon başvurusu işleminde daima siz avantajlı çıkacaksınız.
Yeni telefon başvurusu yapmadan önce aşağıdaki paketleri inceleyin.

Türk Telekom Ev Telefonu 12 Ay İndirimli Eko ve Maksi Paket

Türk telekom’da yeni abonelere bol bol indirim ve bol bol konuşma var. 12 ay indirimli olarak sağlanan eko ve maksi paketleri içerek kampanya dilediğiniz kadar konuşabileceksiniz. Kampanya süresi boyunca Eko Paket ile her yöne ayda 500 dakika sadece 23.90 TL, Maksi Paket ile her yöne ayda 1000 dakika sadece 28.90 TL.

Türk Telekom bununla da kalmıyor ve saat 19:00-07:00 saatleri arasında şehir içi ve şehirler arası arama yönleri için geçerli aylık 3.000 dakika da hediye ediyor.

Türk Telekom 12 Ay İndirimli  Ev Telefonu Kampanya Detayları

  • 12 ay indirimli ev telefonu kampanyası sadece bireysel yeni müşterilere 12 ay taahhüt kapsamında verilebilmektedir.
  • Bu kampanyada verilen her yöne dakikalar şehir içi,şehirler arası GSM, 44’lü numaralar ve 3 rakamlı numaralar için geçerlidir.
  • Ev telefonu bağlantı işlemi için tek seferlik 10 tl faturanıza yansıtılacaktır. (KDV dahildir)
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak veya bu kampanyaya başvurmak için herhangi bir türk telefom bayisine , mağazasına veya ofislerini ziyaret edebilirsiniz.
  • Yukarıda belirtilen bilgilere 444 1 444 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir dilerseniz başvurusuzu da bu şekilde yapabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olan taahhüt süresi dolduğunda mevcut kampanyanın yeni liste fiyatı ile kullanmaya devam edersiniz.
  • Dilerseniz yeni kampanyalara göz atarak size en uygun tarife için başvuru yapabilirsiniz.
  • 12 aylık taahhüt süresi dolmadan hat dondurma işlemi yapılırsa kampanyanın indirim faydası ve taahhüt süresi uzatılır.

Başvuru bilgilerinin teyidi alındıktan sonra Türk Telekom ekipleri tarafından size uygun verilecek randevu saatinde telefonunuz bağlanacaktır.

Telefon numarası seçimlerini yetkili Türk Telekom personelimizle gerçekleştireceksiniz. Sizlere en güzel numaraları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bağlantı işleminiz tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde telefon hattınız açılmış olacaktır.

Bütün Ev Avantaj tarifesi aboneleri her ay 3000 dakika bedava konuşuyor. Sizde telefon başvurunuzu yapın akşam 19:00 ile sabah 7 arası bedava dakikalarınızı dilediğiniz şekilde kullanın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz