1. Anasayfa
 2. Diziler

Kızılcık Şerbeti Ömer mi öldü Kıvılcım mı? (Cevaplandı)

Kızılcık Şerbeti Ömer mi öldü Kıvılcım mı? (Cevaplandı)
kizilcikserbeti-ömer kıvılcım öldü mü2

Ekranların en çok izlenen En çok tartışmalara sebep olan dizilerin başında gelen kızılcık şerbetinin sezon finalinde olağanüstü gelişmeler yaşandı. Doğa Fatih’in kendisini aldattığından emin olduktan sonra boşanma planları yaparak bütün aileye bunu açıklıyor. Dizinin son sahnesinde ise Ömer ve kıvılcım trafik kazası geçiriyor. İzleyicilerin en çok merak ettiği sorular ise kıcılcık şerbeti ömer öldü mü diziden ayrıldı mı ? veya kızılcık şerbeti kıvılcım öldü mü sorusudur. Bizde bu yazımızda kızılcık şerbeti Ömer mi öldü Kıvılcım mı sorusuna yanıt vereceğiz.

Kızılcık Şerbeti Sezon Finalinde Neler Oldu?

Son dönemlerin en çok tartışmaya sebep olan dizilerinin başında gelen Kızılcık Şerbeti dizisi sezon finaliyle yine adından oldukça söz ettirecek. Dizinin son bölümünde Fatihin kendisini aldattığından emin olan ve bunu açıklamak isteyen Doğa tüm aileyi bir araya toplayarak yemek verdi. Herkes geldikten sonra fatih’ kendisini aldattığını bildiğini ve boşanacağını söyledi. Bunun üzerine deliye dönen Fatih bunun yalan olduğunu ve şahidi olmadığını söyledi. Doğa ise en büyük şahidinin babası Abdullah olduğunu söyledi.

Kızılcık Şerbeti Ömer mi öldü Kıvılcım mı?

Kızılcık şerbeti dizisinin en önemli başrolleri olan Ömer ve kıvılcım dizinin son sahnelerinde Doğa’nın hastanede doğum yaptığını öğrendikten sonra hızlı bir şekilde hastaneye giderken bir trafik kazası geçiriyorlar bu feci kaza sonrasında olay yerine gelen ambulans doktoru arkadaşına ” Savcıyı çağır bir ölü bir ağır yaralı var” diyor.

Sezon finali yapan dizinin hayranları tarafından merak edilen en önemli soru ise dizide Kıvılcım karakterini canlandıran Evrim Alasya‘nın mı yoksa Ömer karakterine canlandıran Barış Kılıç‘ın mı diziden ayrıldığıdır. Kızılcık şerbeti Ömer mi öldü yoksa Kıvılcım mı sorusuna bizim yanıtımız Ömer‘dir.

Kızılcık şerbeti dizisinde Ömer karakterinin ölmüş olması daha olası görünüyor. Bunun sebebi ise Kıvılcımın başrol olan Doğa karakterinin annesi olmasıdır. Ömer ise amca rolündedir Ömer’in dizide ki görevi bitmiş gibi görünüyor. Dizinin yeni sezonunda hangi karakterin öldüğünü hep birlikte göreceğiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir