1. Anasayfa
 2. Diziler

Dönence Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

Dönence Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri
dönence dizisi kanal d oyuncuları

Dönence dizisinde çalan şarkılar, dizi müzikleri ve şarkı sözleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Dönence dizisi, yönetmenlik koltuğunda Kerem Çakıroğlu’nun olduğu bir yapımıdır. Bu dizi, yabancı dizi Exceptional’dan uyarlanmıştır. Kanal D İç Yapımlar tarafından üretilen Dönence dizisinin çekimleri İzmir Foça’da başlamıştır. Senaryosunu Nuran Uslu’nun yazdığı Dönence dizisi, müzikleri ve çalan şarkılarıyla bizim bu konuda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıda, Dönence dizisinde çalan tüm şarkıları, müzikleri ve sözleriyle birlikte bulabilirsiniz.

Dönence Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

Dizinin baş rolünü Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu paylaşmaktadır. Dönence dizisi Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Senaryosunu Nuray Uslu’nun yazdığı Dönence dizisi Kerem Çakıroğlu yönetmenliğinde çekilmektedir. Diziyi şimdiden takipçisi olanların en çok merak ettikleri ise dizinin müzikleri ve dizide çalacak olan şarkılardır.

Dönence Dizisinde Çalan Şarkılar

Dönence yaz dizisidir. Dizi henüz yayınlanmadığı için şuanda herhangi bir şarkı ismi ve dizi müziği bilinmemektedir. Dizinin takipçisi olacak ve dizi müzikleri ve çalan şarkılar belli olduğunda ilk olarak sizlerle paylaşacağız. Yazımızın devamında ise yayınlanan ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Dönence Dizi Müzikleri

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir