Kendine İyi Bak Başvuru Formu ve İletişim

2
179

Show tv ekranlarının en beğenilen ve en çok izlenen yarışması olan kendine iyi bak hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaktadır. Ebru Akel’in sunuculuğu ile ekranlara gelen kendine iyi bak programı farklı konseptiyle özellikle de bayanların oldukça ilgisini çekmektedir. Bizde bu yazımızda kendine iyi bak formatı, kendine iyi bak başvuru formu, kendine iyi bak katılım şartları gibi bir çok konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Kendine İyi Bak Formatı

Kendine iyi bak programı sağlıklı beslenme, estetik, zayıflama ve kişisel bakım gibi bir çok konu hakkında sorulan soruların cevaplandığı, her hafta bir seyircinin hayallerini gerçekleştirerek istediği görünüme kavuşmasını sağlıyor. Bir süredir corona virüs nedeniyle yayınlanamayan kendine iyi bak 1 haziran 2020 itibariyle show tv ekranlarında yayınlanmaya devam etmektedir.

Kendine İyi Bak Başvuru Nasıl Yapılır ?

Show tv ekranlarında hafta içi her gün saat 08:00 itibari ile başlayan kendine iyi bak programına başvuruda bulunarak sizlerde istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Kendine iyi bak programına başvuruda bulunmak ve farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız sizlerde başvuru formunu doldurarak hayallerinizde ki görünüme sahip olabilirsiniz.Kendine iyi bak programı başvuru formu yazımızın devamında yer alacaktır. Sizlere öncelikle başvuru formu hakkında bilgiler verelim.

Kendine iyi bak değişim başvuru formunda öncelikle kişisel bilgilerinizi doldurmalısınız. Başvuru formunun devamında vücudunuzda ki değiştirmek istediğiniz bölgeleri detaylı bir şekilde yazarak kısaca kendinizden bahsetmeniz istenmektedir. Formda size sorulan tüm sorulara doğru ve eksiksiz şekilde cevaplar vermelisiniz.

Başvuru formunda sizden 4 adet fotoğraf yüklemeniz istenmektedir. Yüklediğiniz fotoğraflar ön – arka , sağ ve sol’dan çekilmiş net fotoğraflar olmalıdır. Değerlendirme özellikle bu fotoğraflar üzerinden yapılmaktadır.

Kendine İyi Bak Başvuru Formu

Kendine İyi Bak İletişim Bilgileri

Kendine İyi Bak Değişim Başvurusu : showtv.com.tr/basvuru/kendine-iyi-bak  

Kendine İyi Bak  Telefon: 0 212 313 60 00

Kendine İyi Bak Değişen Kadınlar

Kendine İyi bak programında her hafta bir şanslı izleyici hayallerinde ki görünüme kavuşma şansını elde ediyor. 1 Haftanın sonunda yaşanan değişim gerçekten çok şaşırtıcı oluyor. Şimdi sizlerle kendine iyi bak programında değişen kadınların resimlerini paylaşacağız.

2 YORUMLAR

  1. ebru hanım gerçekten çok güzel işlere imza atıyorsunuz. kendine iyi bakl programına katılıp bende kendimde değişiklikler yapmak istiyorum bana da yardımcı olurmusunuz.

  2. kendine iyi bak programına katılmak istiyorum ne yapmam gerekiyor acaba, yani ben kendim de değişiklik yapılmasını istiyorum buna çok ihtiyacım var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz