Kuaförüm Sensin Model Başvurusu

2
222

Show Tv ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan kuaförün sensin sürekli yeni model alımı yapmaktadır. Bizde bu yazımızda kuaförüm sensin model başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Burada vermiş olduğunuz bilgiler seçim yapıldığında göz önünde bulundurulan kriterler hakkında da bilgiler vereceğiz.

Kuaförüm Sensin Model Olmak

Kuaförüm sensin programında model olmak için çeşitli kriterler aranmaktadır. Başvuru formunu doldurmadan önce edinmeniz gereken bir takım bilgiler bulunmaktadır. Hafta içi her gün yayınlanan programa 4 yarışması için 4 model alınmaktadır. Bu modellerin 5 gün boyunca saç ve makyajları yapılmaktadır. Kuaförün sensin modellerine ayrıca ücrette ödenmektedir.

Kuaförün sensin model ücretli haricinde size başka şeylerde katmaktadır. Uzman eller tarafından yapılan saç ve makyajınız yine profesyonel jüri tarafından onaylanmış olacaktır. Ücret ödemeden saçlarının boyası kesimi bakımı ve makyajınız yapılmış olacaktır.

Kuaförüm Sensin Nasıl Model Olunur ?

Kuaförüm sensin model başvurusu yapmak model olmak için belirli olmazsa olmaz şartlar vardır. Bunlardan ilgi saçınızın belli bir uzunluğa sahip olmasıdır bunun için yeni gelen modellerin saçlarını baz alabilirsiniz. Yarışmanın modellerden beklediği diğer şart ise yorum gücünüzün iyi olması yani yapılan saça yorumunuzu uzun ve güzel bir şekilde yapabiliyor olmanız. Kuaförüm sensin model başvurusunda bulunanların oyunculuk yeteneğinin de az da olsa gelişmiş olması gerekmektedir. Siz zaten seçildiğiniz de saçlarınızın kesilmesine izin vermiş olacaksınız ancak reji ekibi sizden buna itiraz etmenizi isteyebilir program sırasında buda reyting için küçük oyunlardan biridir. Bu özellikleri karşılayabilecek ve bunlara seçimi yapan jüriyi ikna edebilecek potansiyeli kendinizde görüyorsanız modellik başvurusunu yapabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Model Başvuru Formu

Kuaförüm sensin model başvurusu yapmak için aşağıda bir link bulunmaktadır. Linke tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranda size çeşitli sorular yöneltiliyor lütfen bu soruları doğru ve düzenli bir şekilde doldurun, yazmış olduğunuz cevapları direkt olarak jüriler okumaktadır ikna edici bir dille yazmalısınız. Kendinizi jürinin yerine koyun ve siz olsanız neden sizi seçerdiniz sorusuna cevap olacak nitelikle bir form doldurursanız yüksek ihtimalle seçilen modellerden biri de siz olursunuz.

Kuaförüm sensin başvuru formu için TIKLAYIN.

2 YORUMLAR

  1. Kuaförüm sensini sürekli izliyorum aslinda bende başvurmayı düşündüm ama modlelerden istenen şeyler hakkında bilgi almak için sitenize girdim ve modellerden gerçekten çok şey istiyorlar, saçımı kesmelerine izin verebilirim ama boyafiklarinda eget beğenmezsem tekrar boyadigimda saçıma zarar verir nu yüzde biraz tereddütlerim var

  2. Bende kuaförüm sensin programına basvuru yapmak istiyorum ama akılda bazı sorular var. Saçımızı kesmek zorundalar mi acaba benim saçlarım çok uzun kuaförüm sensin programında model olmak istiyorum ama saçımın kesilmesini istemiyorum. Program çok güzel bu arada sürekli izliyorum yeni şeyler öğreniyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz