1. Anasayfa
 2. Yarışma Başvurusu

Exxen Kaçış Başvurusu-Alper Rende

Exxen Kaçış Başvurusu-Alper Rende
exxen-kaçış-başvuru-formu

Exxen kaçış yarışması, Exxen kaçış yarışması nedir ,Exxen kaçış başvurusu nasıl yapılır, Exxen alper rende yarışması hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Exxen Acun Ilıcalı’nın eylül ayında duyurduğu ve 1 ocak 2021 tarihinden itibaren yayın hayatına başlayacak olan dijital içerik platformudur. Bizde bu yazımızda genç youtuberlardan Alper Rendenin kaçış konseptli yarışması hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Exxen Kaçış yarışması Alper Rendenin hem sunuculuğunu hem de yarışmacılığını yapacağı bir yarışma programıdır. Alper Rende’nin takipçileri çok yakından bilirler ki bu konsept Alper Rendenin youtube kanalında defalarca video çektiği bir konsepttir. Acun Ilıcalı Exxen platformu için kaçış yarışması düzenledi ve bu konseptin sahibi olan Alper Rende’ye de platformunda yer verdi.

Exxen Kaçış Yarışması Konsepti

Exxen kaçış yarışması denilince aklınızda bir çok konsept belirebilir ancak bu konsept zaten var olan ve yarışma haline getirilerek yayınlanacak olan bir konsepttir. Acun Ilıcalı instagram hesabından yaptığı paylaşımda ”Hem aksiyon hem de eğlence arıyorsanız, Alper Rende ve 10 yarışmacının macera dolu kaçış anlarına ortak olun!” sözleriyle yeni yarışmayı duyurdu.

Exxen kaçış yarışması konsepti şu şekildedir ; Bir gurup insan bir mekan veya bir ortamdan kaçmaya çalıştığı ve kaçmayı başaran ilk yarışmacının para ödülü kazandığı bir yarışmadır. Bir diğer kaçış konsepti de şu şekildedir; yine bir gurup insan bir ev veya ortamdan kaçmaya çalışırken bi kaç kişide onları yakalamaya çalışacaktır yakalanmadan sona kalan kişi ödülü kazanır.

Exxen Kaçış Başvuru Formu

Alper Rende Exxen

Exxen kaçış başvurusu ve Exxen kaçış başvuru formu hakkında bir çok soru sorulmaktadır. 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Exxen platformunda yayınlanacak olan Exxen kaçış yarışması için başvurular henüz başlamadı. Exxen kaçış yarışmasında yarışan kişi sayısı 10 olacaktır. Sizde hem aksiyon hem de eğlence tutkunuysanız bu yarışma tamda size göre, yarışmanın başvuruları alındığında mutlaka başvurmalısınız.

Exxen Kaçış Başvurusu yapmak için link yayınlandığında sizlerle mutlaka paylaşacağız. Alper Rende’nin sunacağı kaçış yarışması hem yarışanlar için hem de ekranları başında ki izleyiciler için oldukça keyifli ve bir o kadar da aksiyon dolu bir yarışma olacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 2 sene önce

  Bir atlet cebinde parayla koşamaz. Kalbinde umut ve aklında hayalleriyle koşmalı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir