Doya Doya Moda Başvuru ve Şartları

2
80

Tv8 ekranlarının en beğenilen yarışma programlarından biri olan doya doya moda hafta içi her gün 12:45’te sevenleriyle buluşuyor. Yıllardır çeşitli televizyon kanallarında moda yarışma programı yayınlanmıştı ancak doya doya moda programı hem jüri üyeleriyle hemde konseptiyle bambaşka bir seyir keyfi yaşatıyor. Bizde bu yazımızda doya doya moda başvurusu nasıl yapılır, doya doya moda başvuru şartları nelerdir ?, doya doya moda iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Doya Doya Moda Konsepti

Tv8 ekranlarında geçtiğimiz sezonlarda bir çok moda yarışması görmüştük, doya doya moda yarışması ise tüm bunlardan farklı bir konsept ile izleyiciyle buluşuyor. Yarışmanın adından da anlaşılacağı gibi ”doya doya moda” yani yarışmacıların kilolarını sorun etmeden modaya uyarak giyinebilmeyi amaçlayan bir yarışma programıdır.

Yarışmada toplamda 4 jüri ve 7 yarışmacı bulunmaktadır. Özgüne yüksek olan bu kilolu yarışmacılar kendilerine verilen bütçe ile her gün farklı bir konsept için alışveriş yaparak giyimlerini jüri üyelerine beğendirmeye çalışıyor. Jüri üyeleri hafta içi tüm yarışmacıları oylamakta, bunun sonucunda hafta sonu en çok puanı alan yarışmacı birinci olurken en az puanı alan yarışmacı ise veda etmektedir. Her pazartesi elenen yarışmacının yerine yeni bir yarışmacı katılmaktadır.

Doya Doya Moda Başvuru Şartları Nelerdir ?

Doya doya moda programına katılmak için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekiyor. Geçmiş yarışmalarda küçük beden ve ortalama 55 -60 kilo yarışmacılar katılırken, doya doya moda yarışmasına katılmak için yüksek beden ölçüsüne sahip ve kilolu olmanız gerekiyor. Beden ölçüleriniz yüksek, 18 yaşından büyükseniz ve giyim konusunda kendinize güveniyorsanız ya doya doya moda başvuru şartlarını karşılıyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Doya Doya Moda Başvuru Formu

Kalıpları yıkmaya geliyoruz sloganı ile ses getiren, tv8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından biri olan doya doya moda yarışması hafta içi her gün tv8 ekranlarında moda severler ile buluşuyor. Kilolu, yüksek beden ölçülerine sahip kişilerin başvurabildiği tek yarışma programıdır. 7 kilolu kadın yarışmacı hafta içi birbirleriyle kıyasıya yarışarak hafta sonu eleme potasına kalmamak ve birinci olmak için yarışıyor.

Doya doya moda başvuru şartları hakkında bilgileri daha önce vermiştik. Şimdi ise doya doya moda başvuru formu hakkında bir takım bilgileri sizlerle paylaşacağız. Başvuru formunda sizlerden öncelikle kişisel bilgileriniz istenir. Mesleğiniz, boy ve kilo ölçüleriniz, tarzınız ve vücudunuz hakkında bir takım bilgiler istenmektedir. Doya doya moda başvuru formunda ki bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız oldukça önemlidir. Başvuru formunda yapacağınız bir hata elenmenize sebep olabilir.

Doya Doya Moda Başvuru Formu İçin Tıklayın

Sizden Gelen Sorular

Doya Doya Moda Evi Kimin ?

Yarışmayı izleyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri de yarışmadaki villanın kimi olduğu ve nerede olduğudur. Yarışmada ki villa yapım ekibi tarafından kiralanmıştır ve bu villa çekme köyde bulunmaktadır.

Doya Doya Moda Ödülü Ne Kadar ?

Yarışmanın sabit bir ödülü yoktur. Her hafta çeşitli kolye vb. ödüller verilmektedir.

Doya Doya Moda Şikayet Hattı

Yarışma hakkında ki şikayetlerinizi tv8 resmi internet sitesi üzerinden izleyici temsilciliğine bildirebileceğiniz gibi , RTÜK ve diğer farklı şikayet kanallarını kullanarak da şikayet edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Doya doya moda yarışmasına bende katılmak istiyorum, bende biraz kiloluyum ama giyimime güveniyorum. Yarışmacı olarak katılırsam çok çekişmeli yarışma olacağına eminim

  2. Doya doya moda başvuru formunu bende doldurdum cevap bekliyorum umarım yaz bitmeden dönüş yaparlar yarışmaya katılması herşeyden çok istiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz