Lezzet Düşkünleri Başvurusu 2020

0
186

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu tv8 yıllardır zirveden düşmeyen programlar yapıyor. Tv8 artık Türkiye’nin en çok izlenen kanallarının başında geliyor. Tv8 bu yıl oldukça iddialı bir yemek yarışması programı ile yine reytingleri alt üst etmeye hazırlanıyor. İsmi Lezzet düşkünleri olan yarışma özel bir evde geçmektedir. Programın sunuculuğunu dünyaca ünlü şef Gabriele Sponza üstlenmektedir. Yarışmanın bir evde geçiyor olması yemeklerle birlikte evde yaşanacak bir takım olaylar izleyicileri heycanlandıracaktır. Lezzet düşkünleri başvurusu nasıl yapılır ve yemek düşkünleri başvuru formu vb. konular hakkında bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri Yarışması

Lezzet düşkünleri yarışması oldukça iddialı konseptiyle tv8 ekranlarında başlıyor. Yarışma kameralarla 24 saat izlenen bir evde geçiyor ve 2 şerli 5 grup halinde yarışılacaktır, toplam yarışması sayısı 10 olacaktır. Geçtiğimiz sezonda master chef yarışmasında izleyicilerin talep ettikleri SMS ile destek uygulaması lezzet düşkünleri programında kullanılacaktır. İzleyiciler destekledikleri yarışmacılar için oy kullanacak kazananı belirleyebilecek.

Yarışmanın bir evde geçiyor olması ve sürekli izlenmesi yarışmacıların yalnızca yemekleri ile değil hal hareket ve diğer yarışmacılarla olan sosyal iletişimleri de izleyiciler tarafından değerlendirilecektir. Geçmişte ki yarışmalarda sadece yemekler için seçim ve oylama yapıldığından izleyicinin bir etkisi olmuyordu. Lezzet düşkünleri yarışmasında ise yarışmacıların hareket ve sosyal iletişimleri de izleyici tarafından değerlendirilebilecektir.

Her Hafta Yeni Yarışmacılar

Lezzet düşkünleri yarışmasında hafta içi yemekler yapılacak ve hafta sonunda haftanın finali yapılacaktır. Haftanın finalinde en düşük puanı olan yarışmacılar elenecek ve elenen yarışmacının yerine yeni haftada yeni 2 yarışmacı gelecek. Her hafta yeni yarışmacıların gelmesi yarışmanın oldukça çekişmeli bir şekilde devam etmesini sağlayacak. Dolayısı ile lezzet düşkünleri başvurusu yapmaktan asla vazgeçmeyin neden yeni katılan yarışmacı siz olmayasınız ?

Lezzet düşkünleri yarışmasına mesleği aşçı olanlar yani profesyoneller ile birlikte hobi olarak yemek yapan yemek yapmayı seven yarışmacılar da yarışacak. Lezzet düşkünleri yarışması hafta içi hergün tv8 ekranlarında sizlerle buluşuyor.

lezzet düşkünleri başvuru formu

Lezzet Düşkünleri Başvuru Şartları

Gabriele Sponza sadece yarışmanın sunuculuğunu yapmakla kalmayarak izleyiciye yapılan yemeği en ince ayrıntısına kadar anlatacak ve bu sırada herkesin kullanacağı püf noktalarını yine izleyiciye aktaracak. Lezzet düşkünleri yarışması başvuru şartları minimum olan bir yarışma programıdır. Yarışamaya başvuruda bulunabilmeniz için profesyonel bir aşçı olmanıza gerek yok, mesleğinizin ne olduğu fark etmeksizin başvuruda bulunabilirsiniz.

Yarışmaya bizzat başvuruda bulunabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 18 Yaşından küçük olan yarışmacı adayları ailelerinin vereceği için ile yaışmaya katılabilmektedir. El lezzetinize güveniyorsanız ve en iyi yemeği ben yaparım diyorsanız lezzet düşkünleri yarışmasına başvurmanız için hiç bir engeliniz yok.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacıları Kimler ?

Yarışmasının formatı gereği her hafta yeni 2 yarışmacı katılacaktır. Hafta sonu elemesinde elenen yarışmacılar yerine yeni 2 yarışmacı gelecek. Mevcut lezzet düşkünleri yarışmacıları ise şu şekildedir.

  • Boğaçhan Tuzcu/Taylan Satmaz.
  • Sibel Döğen Gedik/Mehmet Emre Gedik.
  • Selen Özcan/Gizem Özcan.
  • Pınar Türkyılmaz/Doğa Zeles.
  • Gökhan Sarı/Burhan Selvi.

Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu

Lezzet düşkünleri başvuru formunda sizden kişisel bilgileriniz istenmektedir. Bunun haricinde yemek geçmişiniz hakkında sorular bulunmaktadır. Kaç yıldır yemek yaptığınız, ne tarz yemekler yaptığınız ve yemek hakkında yetenekleriniz hakkında bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri doğru ve düzgün bir şekilde doldurmanız oldukça önemlidir. Bu formda yazmış olduğunuz bilgiler ışığında değerlendirmeye alınacaksınız ve buna göre yarışmaya katılacaksınız.

Vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizde çok önemlidir, bilgileriniz doğru ve eksiksiz olmak zorundadır. Aksi halde diğer şartları karışıyor olsanız bile yanlış bilgilerden dolayı yarışmaya katılma hakkınızı kaybedebilirsiniz.

Lezzet düşkünleri yarışmasına formu doldurak başvuruda bulunabildiğiniz gibi videolu bir şekilde de başvuruda bulunabilirsiniz. ezzet düşkünleri video başvuru da bulunmanız size ekstra avantaj sağlayacaktır. Kendinizi ifade etme şekliniz üslubunuz ve duruşunuzla videoyu izleyecek olan görevlileri etkileyebilir ve katılmak için kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri Başvuru Forumu İçin Tıklayın

Lezzet Düşkünleri Video Başvuru

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yarışmaya çekeceğiniz bir video ile başvuruda bulunabilirsiniz. Video başvuru yapmanız size avantaj sağlayacaktır. Videoyu yüklerken mp4 formatında ve 100 mb boyutu geçmeyecek durumda olmasına dikkat etmelisiniz. Kişisel bilgileriniz forma yazdıktan sonra çekeceğiniz videoyu ekleyerek göndermeniz başvuru için yeterli olacaktır.

Video Başvuru için Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz