Güle Güle Oturun Başvuru Formu 2020

16
635

Tv8 ekranlarının en sevilen dekorasyon programlarından biri olan güle güle oturun, sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda evinizi dekore etmektedir. Programın yapımını Production House üstlenmektedir.

Tv8 güle güle oturun başvurusu yapmak ve evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen izleyiciler tv8’in resmi sitesinden başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Güle güle oturun başvuru formunda sizin ve aile bireyleriniz hakkında bilgiler sorulmaktadır. Sizden kısaca hayat hikayeniz hakkında önemli durumları izleyiciyi etkileyebilecek doğru bilgileri istemektedirler. Dekore ettirmek istediğiniz alan hakkında bilgi ve fotoğraflar istenmektedir.

Güle güle oturun başvuru formunda sizin ve eviniz hakkında detaylı bilgilerde istenmektedir. Bu soruların başında evinizin kira olup olmadığı, hayalini kurduğunuz bir şey varsa onu, hayalini kurduğunuz oda hakkında bilgiler, kendiniz hakkında ilginç veya farklı bir durum varsa onu ve daha önce herhangi bir yarışma veya televizyon programına katılıp katılmadığınız sorulmaktadır. GüLe güle oturun başvurusu yaptıktan sonra sizden birde taahhütname imzalamanız istenmektedir.

guleguleoturunbasvurusu2020

Tv8 ekranlarının en sevilen programlarından biri olan güle güle oturun’un sunuculuğunu Selim YUHAY yapmaktadır. Selim YUHAY geçmiş yıllarda kanal D ekranlarında evim şahane programını yapmaktaydı, selim bey yine birbirinden güzel dekorasyonlara imza atmaktaydı. Kanal D ile sözleşmesi sona eren Selim YUHAY Tv8 ile anlaşarak güle güle oturun programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Güle güle oturun programı başka insanların evlerini dekore etmekle birlikte izleyicilere de dekorasyon ve tasarım hakkında fikirler vermektedir. Ayrıca programa katılan kişiler hayat hikayeleriyle de izleyicinin ilgisini çekiyor.

Güle Güle Oturun Yeniden Başladı

Tv8 ekranlarının vazgeçilmez programlarından biri olan güle güle oturun, yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Her gün farklı bir ailenin evine misafir olan Selim Yuhay hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Güle güle oturun programına başvuruda bulunarak sizde hayal ettiğiniz eve kavuşabilirsiniz.

Selim Yuhay yalnızca ev dekorasyonu yapmakla kalmayıp, ekranları başındaki izleyiciler içinde birbirinden güzel dekorasyon fikirleri, ev düzenleme önerilerinde bulunuyor. Bu programa katılanlarla birlikte ekranları başında izleyenler de oldukça faydalanıyor.

Güle Güle Oturun Başvuru Ücreti

Güle güle oturun ücretli mi ? başvuru ücreti ne kadar gibi sorular sıkça sorulmaktadır, ancak program sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Program başvurunda veya sonrasında sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sizden güle güle oturun programından aradıklarını söyleyerek ücret talep edenlere itibar etmeyiniz. Dolandırıcı olan bu kişileri ilgili makamlara şikayet etmekten çekinmeyiniz.

Güle Güle Oturun Hangi İllere Gidiyor ?

Güle Güle oturun programı yakın uzak demeden Türkiye’nin tüm illerine gitmektedir. Programa gönderdiğiniz başvurular incelenerek değerlendirilir. Değerlendirmeler sonucunda uygun görülürseniz il fark etmeksizin dekorasyonunuz yapılmaktadır. Güle güle oturun tüm illere gitmektedir.

Program Hangi Günler Yayınlanıyor ?

Güle güle oturun programı ilk başladığında hafta içi her gün yayınlanıyordu. Survivor yarışmasının başlamasıyla programın yayın akışı da değişmiştir. Güle güle oturun programı cumartesi ve pazar günleri öğlen kuşağında yayınlanmaktadır.

Güle Güle Oturun Başvuru Forumu

Güle Güle oturun programı sürekli olarak başvuruları kabul etmektedir. Başvuruda bulunarak kaydınızı yaptırmış olursunuz. İncelemeye alınan başvurunuz uygun görüldüğünde sizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden program yetkili kişileri ulaşacaklardır. Başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin doğruluğu çok önemlidir, aksi taktirde size ulaşılması zor olur veya doğru olmayan bilgilerden dolayı hakkınızı kaybetmeniz söz konusu olur.

Güle Güle Oturun Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

Güle Güle Oturun Programında Yapılan En Güzel Evler

16 YORUMLAR

  1. selim bey bende güle güle oturun programınıza katılmak istiyorum. Çok güzel evler yağpıyorsunuz benimde evim kötü durumda bana yardımcı olabilirmisiniz.

  2. Güle güle oturun ekibnine çok teşekkür ediyorum benimde evimi mükkeml hale getirdiler buraya resim ekleme imkanım olsaydı mutlaka eklerdir. Selim bey ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum. Arkadaşlar başvuru formunu doldurun ben formu doldurarak başvurdum ve kabul edildim

  3. Ben düzenli bir güle güle oturun izleyicisiyim. Selim beyin diğer kanallarda olan programlarını da izliyordum gerekten güzrl dekorasyon fikirleri alıyorum ve elimden geldiğince kendi evime uyguluyorum

    • merhaba Nuray hanım, Güle güle oturun programına başvurular alınmaktadır. Sizde yazımızın devamında bulunan başvuru formunu doldurarak talebinizi yapım ekibine iletebilirsiniz.

  4. Mrb selim bey başvuru yapamıyorum linki bir türlü bulamadım.selim bey evimiz köyde ve oturulamaz denilecek kadar kötü ve annemin hayali annem hasta şu evi yaptırmadan gözüm açık gitmek istemiyorum diyor.ben her öyle konuştuğunda kahroluyorum.lütfen bana yardımcı olur musunuz.

  5. Selim bey mrh annem hasta ve evimiz köyde oturulamaz denilecek kadar kötü annem her seferinde bu evi yaptırmadan ölürsem gözüm açık gitmek istemiyorum diyor ve ben kahroluyorum.lütfen bizim evimizi de güzelleştirin.

  6. Selim bey merhaba. Eğer nasip olursa bende ev alcam şu an onun çabasindayiz. Senelerdir kiradayız. 8 yaşında kızım var ve 2.bebeğime hamileyim. Yürekten istiyorum bir mucize olsa da benimde çekirdek aileme sizlerin de bir katkısı olsa (inşallah). Küçük bir ev ama önemli olan herzaman huzurdur yaşanacak bir hale gelmesidir. Umarım karşılaşırız ve sizlerden programa katılma şansımız olmasa dahi fikir almak faydalanmak isterim…

  7. Selim bey merhaba benim eviminde sizin elinizin demesini istiyorum 5 çocuk annesiyim eşim böbrek rahatsızı ve çalışamıyor evimin altında küçük bir dükkanda deterjan satarak geçiniyoruz lütfen Allah rızası için bizim evimizde yenilermisiniz 4 çocuğum okuyor ve biriside daha1. 5 yaşında Gaziantep Şahinbey

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz