Trt1 Soru Küpü Yarışma Başvurusu

1
68

TRT her sezon yepyeni yarışma programlarıyla izleyicileri ekranları başına çekmeyi başarmaktadır. Trt bu sezon farklı bir formatı olan soru küpü yarışması ile evlerinize misafir olarak sizlere sorular sorarak para kazandırmaktadır. Bizde bu yazımızda sizlere soru küpü başvurusu nasıl yapılır, soru küpü başvuru şartları, soru küpü formatı ve daha bir çok konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Trt Soru Küpü Formatı

Soru küpü yarışması her pazartesi günü trt ekranlarında yayınlanan teknoloji kullanılarak hazırlanmış bir bilgi yarışma programıdır. Trt corona virüs sebebiyle evden çıkamadığımız bu zor günlerde evde izleyicilerin güzel vakit geçirebilmeleri için bambaşka bir format ile evlerinize misafir oluyor. İsminden de anlaşılacağı üzere sorular bir küp tarafından sizlere sorulmaktadır. Yapım ekibi tarafından evinize özel koruma önlemleri alınarak kamera yerleştirilmektedir.

Ardından kapınıza bir soru küpü bırakılır, bu küpü 4 yanı ekranlarla dolu ve bu ekranlarda sorular var. Küpün size sorduğu soruları eksiksiz tamamlarsanız eğer ilk bölümü geçmiş oluyorsunuz. İkinci bölümde ise soruları sizlere sürpriz ünlü isimler sormaktadır bu soruları da tamamladığınızda üçüncü ve son bölüme geçilir. Burada sorulan soruların 5 tanesini bilmeniz sonucunda 5.000 TL para ödülü kazanırsınız.

Soru Küpü Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Soru küpü programı Türk televizyon tarihinin yönetmensiz, ses ve ışık ekibi olmadan yapılan ilk yarışma programıdır. Corona virüs tedbirlerine uyum sağlanarak hazırlanan yarışma programı trt ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır. Sizde kendinize ve ailenize güveniyorsanız bu programa başvuru yaparak hem keyifli vakit geçirip hemde para ödülü kazanabilirsiniz.

Soru küpü yarışma başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Trt resmi sitesi üzerinden soru küpü başvuru formuna kolaylıkla ulaşabilir ve doldurabilirsiniz. Başvuru formunu aile bireylerinden birinin doldurup göndermesi yeterlidir. Başvuru formunu doldururken sizden istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak doldurulması çok önemlidir.

TRT soru küpü başvuru formu doldururken vermiş olduğunuz bilgiler doğru olmalıdır. Yanlış ve eksik bilgiler ön elemeden geçememenize sebep olabilir. Yarışma başvuru formunun sonunda sizden yarışmanın gerçekleşeceği odanın fotoğrafları ile birlikte size ait fotoğraflarda istenmektedir.

Soru Küpü Başvuru Formu için http://basvuru.sorukuputrt.com/ adresine girerek tüm bilgileri doldurarak göndermeniz yeterlidir. Hem evinizde keyifli vakit geçirmek hemde 5000 tl para ödülü kazanmak için vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin.

Soru Küpü Sık Sorulan Soru – Cevaplar

Soru küpü başvuru şartları nelerdir ?

Soru küpü programına başvurmak için herhangi bir şart yoktur, başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Soru küpü hangi illere geliyor ?

Yarışmaya istediğiniz ilden başvuru yapabilirsiniz ekip tüm illere gelmektedir.

Soru küpü ödülü nedir ?

Tüm etapları geçen yarışmacılar toplamda 5000 tl para ödülü kazanmaktadır.

Soru küpü ne zaman ?

Soru küpü yarışması pazartesi günleri saat 21:30 da trt’de yayınlanmaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz