Exxen Sesli Güldüm Başvurusu-Çocuk Oyuncu

Exxen sesli güldüm, Exxen sesli güldüm oyuncuları, Exxen sesli güldüm çocuk oyuncu başvurusu, Exxen sesli güldüm çocuk oyuncu seçmeleri hakkında ki bilgileri aşağıdan öğrenebilirsiniz. Exxen yayın hayatına bomba gibi başlıyor birbirinden güzel dizi ve programların dışında efsane yarışmalarda izleyicileri bekliyor. Sesli güldüm programı izleyicileri ekranları başına kitlemeye geliyor.

Acun Ilıcalı instagram hesabından yaptığı paylaşımla yeni dijital içerik platformunda Sesli güldüm adlı bir program yayınlanacağını ve bu programın ezo sunal tarafından sunulacağını duyurdu. Genel konsepti çocukların oynayacağı skeçler olan program oldukça ilgi göreceğe benziyor.

sesli güldüm çocuk oyuncu

Exxen sesli güldüm Ezo Sunal’ın sunumu ve birbirinden yetenekli çocuk oyuncularla kahkaha dolu günler izleyiciyi bekliyor. Exxen sesli güldüm çocuk oyuncularla birlikte hazırlanacak olan skeçlerle eğitmeye ve eğlendirmeye geliyor. Exxen Ezo Sunal ile anlaşarak sesli güldüm programına sunuculuğuk ve çocuklara koçluk yapacaktır.

Exxen Sesli Güldüm Çocuk Oyuncu Başvurusu

Yıllardır ülkemizde birbirinden güzel yarışma ve programlara imza atan Acun Ilıcalı eylül ayında duyurduğu Exxen adlı dijital içerik platformu için bir çok ünlü isim ile anlaşma sağlayarak gerek dizi gerekse program ve yarışmalar için birlikte çalışacak. Son olarak Ezo Sunal ile anlaşan Acun Ilıcalı sesli güldüm programıyla çocuk oyuncuların hazırladığı skeçleri sahneye dökerek izleyiciyi kahkahaya boğmaya geliyor.

İlginizi Çekebilir :  Lezzet Düşkünleri Başvurusu 2022

Exxen sesli güldüm çocuk oyuncu başvuru yapmak için şimdilik herhangi bir sesli güldüm başvuru formu yayınlanmadı. Ancak ilerleyen günlerde başvuru formu yayınlanacağı kanaatindeyiz. Exxen çocuk oyuncu alımı yapıldığında ilgili açıklamaları ve bilgileri sitemizde sizlerle paylaşacağız.

Rate this post

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz