Masterchef Junior Başvuru Formu

0
87

Masterchef Junior

Masterchef Türkiye ülkemizde büyük küçük herkesin severek takip ettiği bir yemek yarışmasıdır. Masterchef izleyicileri yarışmayı izlerken hem yeni şeyler öğreniyor ve öğrendiklerini evlerinde deneme imkanı bulabiliyorlar. Küçük çocukların da severek izlediği masterchef çocukların da yeteneklerini keşfetmek ve eğlenceli vakit geçirmeleri için Masterchef junior programı ile izleyici karşısına çıkıyor. Bizde bu yazımızda Masterchef junior başvurusu, masterchef junior başvuru formu masterchef başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Masterchef Junior Başvuru Şartları Nelerdir ?

Her yarışma ve programda da olduğu gibi Masterchef junior başvuru şartları da vardır. Masterchef junior başvurusu yapmadan önce şartları mutlaka incelemelisiniz. Çocukları adına masterchef yarışma başvurusu yapacak olan anne ve babalar çocuklarının şartları karşılayıp karşılamadığından emin olmalıdır.

Anne babalar elbette ki çocuklarının masterchef junior yarışmasına katılmasını istemektedir. Bu hem çocukların güzel vakit geçirmesi hem farklı bir etkinlik yapmış olması hem de eğer varsa yeteneklerinin ortaya çıkması için gerçekten önemlidir. Masterchef junior tanıtım videosu çıktıktan sonra anne babalar masterchef junior başvuru formu aracılığı ile çocuklarının kayıtlarını yapmak istiyor ancak tabii ki bunun için bir takım şartlar var.

Masterchef junior başvuru şartlarının başında yaş yaş kuralı gelmektedir. Yarışmaya başvuruda bulunabilmek için çocuğunuzun 8 yaşından büyük ve 13 yaşından küçük olması gerekiyor. Siz de çocuğunuzun yeteneğinin olduğunu ve bu yarışmaya katılması gerektiğini diyorsanız ve çocuğunuz 8 yaşından büyük 13 yaşından küçük ise hemen Masterchef junior yarışmasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Masterchef Başvurusu

Yaş şartının ardından başvuru formunda çocuğunuz hakkında bir takım bilgiler sorulmaktadır soruları doğru ve eksiksiz bir şekilde cevaplamanız oldukça önemlidir. Başvuru formunda yer alan sorulardan bazıları aşağıda bulunmaktadır inceleyebilirsiniz.

  • Çocuğunuz ne kadar zamandır yemek yapıyor?
  • Kimin için yemek yapar? Yemekleri hakkında ne derler?
  • Mutfaktaki güçlü yönleri nelerdir?
  • Eğer Masterchef ünvanını kazanırsa, hangi hayalini gerçekleştirmek ister?
  • Mutfaktaki zayıf yönleri nelerdir?
  • Tek kelimeyle kendini nasıl tanımlar?
  • Başvuru yapmasına kim vesile oldu?
  • Çocuğunuza baktığımızda fark edemeyeceğimiz bir özelliğini söyler misiniz?
  • Herhangi bir ajansa üye misiniz?

Masterchef Junior Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Masterchef junior yarışmasına başvuruda bulunmak istiyorsanız. Çocuğunuz Yukarıda belirttiğimiz yaş şartını karşılıyorsa ve diğer şartları da sağladığını düşünüyorsanız çocuğunuzun hayallerine ulaşması için Masterchef junior başvuru formunu doldurabilir ve çocuğunuzun yarışmaya katılmasını sağlayabilirsiniz.

Masterchef başvuru formunu doldururken çocuğunuz hakkında sorulan sorulara eksiksiz ve doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekmektedir aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılabilir. Yarışma başvuru formunu doldurduktan sonra tek yapmanız gereken şey başvuru formlarını inceleyen ekibin sizinle iletişim kurmasını beklemek olacaktır. Masterchef başvuru formunu aşağıda bulunan linkten kolaylık ve doldurabilirsiniz.

Masterchef Junior Kimler Katılabilir ?

Masterchef junior yarışmasına 8-13 yaş aralığındaki çocuklar katılabilir.

Masterchef Junior Nasıl Başvuru Yapılır ?

Yarışmaya başvuruda bulunabilmek için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Masterchef Junior başvuru formu linki: http://www.tv8basvuru.com/basvuru/masterchef-junior/1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz