Kim Milyoner Olmak İster Başvuru ve Mülakat 2020

0
72

Türk televizyon tarihinin en çok kazandıran ve en çok izlenen bilgi yarışma programı olan kim milyoner olmak ister kazandırmaya devam ediyor. Uzun yıllardır eşsiz formatıyla devam eden yarışmanın günümüzde sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu yapmaktadır. Bizde bu yazımızda kim milyoner olmak ister başvuru formu, kim milyoner olmak ister mülakat aşamaları, kim milyoner olmak ister başvuru şartları ve diğer tüm detaylı bilgileri vereceğiz.

Kim Milyoner Olmak İster Konsept

Kim milyoner olmak ister yarışmasında yarışmacılara toplamda 12 soru sorulmaktadır. Soruların tamamını bilen yarışmacı büyük ödül olan 1 milyon lirayı kazanıyor. Yarışmada toplam 4 joker hak verilmektedir. Bunlar; uzmana sormak istiyorum,telefonla joker hakkı yarı yarıya cevap hakkı ve baraj sorusundan sonra verilen çift cevap hakkıdır.

Kim milyoner olmak ister konsepti ve kazandırdığı büyük ödüllerle Türkiye’nin en çok kazandıran yarılması ünvanını yıllardır taşımaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster Para Ödülleri Tablosu

Kim milyoner olmak ister yarışmasında para ödülleri kademeli olarak verilmektedir. Yarışmada 2 tane baraj bulunmaktadır,bunlardan biri 2. soru diğeri ise 7. sorudur bu soruları bilen yarışmacılar mevcut ödülü kazanmış oluyorlar. Kim milyoner olmak ister para ödülü tablosu aşağıda ki gibidir.

1. Soru 500 TL
2. Soru 1.000 TL (1. Baraj)
3. Soru 2.000 TL
4. Soru 3.000 TL
5. Soru 5.000 TL
6. Soru 7.500 TL
7. Soru 15.000 TL (2. Baraj)
8. Soru 30.000 TL
9. Soru 60.000 TL
10. Soru 125.000 TL
11. Soru 250.000 TL
12. Soru 1.000.000 TL (Büyük Ödül)

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları

Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılabilmek için yalnızca 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Bunun haricinde herhangi bir şart aranmamaktadır. Dileyen kendine güvenen herkes yarışmaya başvurabilir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Nasıl Yapılır ?

Kazandırdığı yüksek miktardaki para ödülleriyle herkesin hayallerini süsleyen kim milyoner olmak ister yarışmasına dilediğiniz zaman başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmaya dilerseniz başvuru formunu doldurarak dilerseniz de whatsapp iletişim hakkından başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru formunu doldururken çok dikkatli olmalı ve sorulara net birşekilde cevap vermelisiniz. Doğru ve eksiksiz doldurmanız başvurunuzun kabul edilmesinde büyük rol oynayacaktır.Kim milyoner olmak isterse başvuru formunu doldurmak için aşağıda ki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

Kim Milyoner Olmak İster Mülakat

Kim milyoner olmak ister başvuru formunu doldurduktan sonra yapım ekibi tarafından başvurunuz incelemeye alınır ve kabul edildiğinizde mülakat için yarışmanın çekimlerinin yapıldığı İstanbul YeniBosna’da Kuyumcukent’in yanındaki TV stüdyolarına çağırılırsınız. Kim milyoner olmak ister mülakat katılımı zorunludur.

Kim Milyoner olmak ister mülakat soruları hakkında bir bilgi verilmezken çok zor olamayacağını düşünmekteyiz. Mülakat için gittiğiniz ofiste sizlere 25 soruluk basit bir test yapılır bunun sonrasında asıl mülakat yapılır ve uygun görülmeniz neticesinde 3 hafta içinde yarışma için çağırılırsınız.

Kim Milyoner Olmak İster Soru Cevap

Kim milyoner olmak ister yaş sınırı var mı ?

Yarışmaya katılmak için 18 yaşından büyük olmanız gerektedir.

Kim milyoner olmak ister mülakat soruları neler ?

Mülakat öncesi 25 tane basit soru sorulmaktadır. Ardından asıl mükalat yapılır. Sorular hakkında bilgi verilmemektedri.

Kim milyoner olmak ister kaç soru var ?

Yarışmada 12 soru ve 2 baraj bulunmaktadır.

Kim milyoner olmak ister başvuru takibi sorgulama nasıl yapılır ?

Başvurunuz onaylandığında size başvuru formunu doldururken vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden yapım ekibi size ulaşacaktır. Başvuru takibi için farklı bir sistem bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz