1. Anasayfa
 2. Yarışma Başvurusu

Exxen Sürprizimiz Var Başvuru Formu

Exxen Sürprizimiz Var Başvuru Formu
exxen-sürprizimiz-var-başvurusu

Exxen sürprizimiz var başvuru formu, Exxen sürprizimiz var programı, Exxen sürprizimiz var konsepti hakkında bilmek istediğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz. Exxen 1 ocak itibari ile yayın hayatına başlıyor ve en dikkat çeken programlardan biri de Exxen sürprizimiz var programıdır. Bizde bu yazımızda Exxen sürprizimiz başvuru ve konsepti hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Acun ılıcalı tarafından kurulan dijital içerik platformu Exxen toplumun her kesimi tarafından merakla beklenmektedir. Platformun tanıtımının ardından en çok konuşulan konu ise yayınlanacak programlar oldu. Birbirinden farklı ve özgün konseptleri ile yayın hayatına başlayacak olan Exxen’in en dikkat çeken programı ise sürprizimiz var programı oldu. İzleyicilerin hayallerini gerçekleştirmek üzerine kurulan konsept oldukça ses getireceğe benziyor. Exxen sürprizimiz var 2021 yılında yayın hayatına başlıyor.

Exxen Sürprizimiz Var Başvurusu

Sürprizimiz var programının ilk tanıtımını Acun Ilıcalı bizzat kendisi instagram hesabı üzerinden yaptı. Yaptığı açıklamada sevdiğiniz birine sürpriz mi yapmak istiyorsunuz , hadi hep birlikte sevdiğiniz kişiye sürpriz yapalım, sürpriz yapmak istediğiniz kişinin hayalini bize gönderin biz onun için sürpriz organize edelim ve hayatının en mutlu gününü yaşatalım.

Exxen sürprizimiz var programına başvuru yaparak sevdiğinizin hayallerine ulaşmasına yardım edebilirsiniz. Sizde sürprizimiz var başvuru formunu doldurabilir ve muhteşem bir sürpriz ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Acun Ilıcalı sürprizimiz var başvuru formunu doldurarak programa katılmak istediğinizi bize bildirin en güzel sürprizi sizler için hazırlayalım dedi.

Exxen Sürprizimiz Var Başvuru Formu

Sürprizimiz var başvuru formunu doldurmak ve sevdiğiniz kişinin hayallerini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda ki başvuru formu linkine tıklayarak başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Exxen sürprizimiz var başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız ne kadar çok detaylı bilgi verirseniz o kadar güzel bir hazırlık yapılır.

Sürprizimiz var başvuru formunda sizin ve sürpriz yapacağınız kişinin kişisel bilgileri sorulmaktadır. Bu soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplamalısınız. Bunun dışında sürpriz yapacağınız kişinin özel hayatı sevdiği şeyler yapmaktan keyif aldığı şeyler başta olmak üzere bir çok soru sorulmaktadır. Bunlardan bir kaçını sizler için aşağıya bırakıyoruz.

Sürprizimiz Var Başvuru Formu İçin Tıklayın

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir