1. Anasayfa
 2. Yarışma Başvurusu

Selim Yuhay Yollardaki İkinci Evim Başvurusu

Selim Yuhay Yollardaki İkinci Evim Başvurusu
yollardaki-ikinci-evim-başvurusu

Selim Yuhay Yollardaki İkinci Evim başvuru formu ve başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtı ve program hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Selim bey olarak halk tarafından tanınan ve binlerce vatandaşın evini yenileyen Selin Yuhay bu kez ekranlara tır şoförlerinin kabinlerini yenilemek için geri dönüyor. Yollardaki ikinci evim başvuru formu ve diğer tüm detaylar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Selim Yuhay İle Yollardaki İkinci Evim

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Selin Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim adlı program uzun yol şoförlerinin ikinci evi olan kabinlerini yenilemektedir. programın konsepti oldukça basit, tır ve kamyon gibi ağır vasıta araç şoförlerinin yaşam kabinlerini yenileyerek beğenilerine sunacaktır. Selim Yuhay geçtiğimiz yıllarda estik bakımdan kötü ve eski sayılabilecek evleri yenilemesiyle halk tarafından tanınmış ve sevilmiş başarılı bir sunucudur.

Uzun yol şoförlerinin hayatının büyük bir kısmı yolda, kamyon veya tır gibi ağır vasıtalarda geçmektedir. Bu alanların konforlu olması şoförler için oldukça önemlidir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yollardaki ikinci evim isimli program şoför kabinlerini daha konforlu bir hal alması için çalışma yapacak ve daha güzel bir ortam hazırlayarak kullanıcılara sunacaktır.

Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim

Yollardaki İkinci Evim Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yollardaki İkinci Evim programı başvurusu Kanal D‘nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Program her hafta pazar günü sabah saat 08:45’de Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Yollardaki İkinci evim başvuru formunu doldurarak sizde kabininizin yenilenmesini isteyebilirsiniz. Başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Selim Yuhay Yollardaki İkinci Evim başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz bir takım unsurlar vardır. Başvuru formunu doldururken kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olmalısınız. Aracınızın marka ve modelini doğru yazmanız oldukça önemlidir bu bilgiye ruhsatınızdan ulaşabilirsiniz.

Yollardaki ikinci evim başvuru formunu doldurduğunuzda en alt kısımda neden sizin aracınızın seçilerek yenilenmesi gerektiğini 1 dakikayı geçmeyecek bir video ile kısaca anlatmanız gerekmektedir. Ayrıca ağır ticari aracınızla çekildiğiniz bir fotoğrafıda yine başvuru formu ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Yollardaki İkinci Evim Başvuru Formu İçin Tıklayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir