1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Xiaomi Türkiye İş Başvurusu 2023

Xiaomi Türkiye İş Başvurusu 2023
Xiaomi-iş-basvurusu

Xiaomi iş başvurusu, Xiaomi iş ilanları, Xiaomi 2023 iş başvurusu ve Xiaomi iş başvuru formu hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Xiaomi Dünya’nın en büyük üçüncü akıllı cep telefonu üreticisidir. Xiaomi maliyetlerini düşürmek ve kapsamını genişletmek amacıyla Türkiye’de İstanbul’da yeni üretim fabrikasını kurmaya karar verdi. Bizde bu yazımızda Xiaomi iş başvurusu nasıl yapılır, Xiaomi İstanbul iş başvuru formu hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İstanbul Avcılar’da başlayacak üretim için şirket yaklaşık 30 milyon dolar yatırım yapacak. Xiaomi kuracağı fabrikada için öncelikle 2000 personel alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı, ancak bu rakamın ilerleyen günlerde artacağı düşüncesindeyiz.

Xiaomi Personel Alımı

Xiaomi Türkiye iş başvurusu için yayınladığı ilanda hem beyaz yaka hem de mavi yaka personel alımı yapılacağını açıkladı, toplamda alınacak olan işçi sayısı 2000 olarak açıklandı. Türkiye’de kurulacak olan Xiaomi fabrikasında yıllık 5 milyon akıllı telefon üretimi yapılması planlanıyor.

Kurulacak olan fabrika hakkında açıklama yapan şirket müdürü “Bu sebeple Türkiye’nin üretim yapacağımız dördüncü ülke olmasından dolayı çok mutluyuz. Bizim için en değerli pazarlardan biri olan Türkiye’de yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederek çalışmalarımızı her zaman bir adım öteye taşımayı arzu ediyoruz. Yaklaşık 14 bin metrekare arazi üzerine kurulu fabrikamızla Türkiye’de üretime başlayacak olmaktan duyduğumuz heyecanı paylaşmak isterim.” dedi.

Xiaomi iş ilanları

Xiaomi İş Başvurusu Formu

Xiaomi iş başvuru formunu doldurmak ve daha detaylı bilgilere erişmek için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz. Xiaomi tarafından yayınlanan iş ilanında çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacağı söylendi sizde aşağıda bulunan linkten detaylı bilgileri öğrenerek iş başvurunda bulunabilirsiniz.

Xiaomi, en kullanıcı merkezli mobil internet şirketi olmaya odaklanmıştır, yazılım, donanım ve hizmetlerimizde gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle beklentileri daima aşmayı hedeflemekteyiz. Çalışanlarımızın bir çoğu, bize katılmaya karar vermeden önce de Mi ürünlerinin takipçileri olan kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz teknoloji tutkunu olmakla birlikte, ürünlerimizin benzersiz olması ve eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunabilmesi için gelenekleri aşmak ve sınırları zorlamak üzere durmaksızın mükemmellik peşinde koşuyor.” denildi.

https://www.linkedin.com/company/xiaomi-technology/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir