1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

LC Waikiki İş Başvurusu 2023

LC Waikiki İş Başvurusu 2023
lcwaikiki2020isbasvurusu

2023 LC Waikiki İş Başvurusu Hakkında Bilgiler

LC Waikiki İş Başvurusu ve iş ilanları hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Lc waikiki sürekli olarak personel alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bizde bu yazımızda Lc waikiki iş başvurusu nasıl yapılır, lc waikiki personel alımı ve açık pozisyonlar hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Öncelikle LC Waikiki hakkında küçük bilgiler verelim sonrasında iş ilanları ve iş başvurusu nasıl yapılır sorularına , 1985 yılında Fransa’da kurulan LC Waikiki şuanda dünya üzerinde yaklaşık 48.000 kişiye istihdam sağlayan bir Türk şirketidir.

Küçük büyük herkesin giyim ihtiyacını karşılayan LC Waikiki kaliteli ürünleri uygun fiyatlara halka sunduğu için tüm kesimler tarafından talep görmektedir. LC Waikiki sadece Türkiye’de değil dünya çapında ün salmış kaliteli ve sektörün liderleri arasında yerini almıştır. cevap bulacağız.

LC Waikiki İş Başvurusu 2022

LC Waikiki Türkiye genelinde hemen her ilde mağazalara sahiptir. LC Waikiki iş başvurusu için form dolduran vatandaşların taleplerini sürekli olarak incelemekte ve gerekli zamanlarda ve gerekli mağazalara personel alımı yapmaktadır. İnternet üzerinden online olarak LC Waikiki iş başvuru formunu doldurup kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. LC Waikiki satış danışmanı, kasiyer, depo elemanı gibi çeşitli pozisyonlarda başvuruları kabul etmektedir.

LC Waikiki İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

LC Waikiki iş ilanları ve açık iş pozisyonlarına ulaşabileceğiniz başvuru formu linki yazımızın alt kısmında bulunmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden LC Waikiki özellikle Türkiyesize uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona başvuruda bulkunabilirsiniz. genelinde büyük bir pazara sahip olduğu için sürekli personel alımı yapılmaktadır. LC Waikiki de çok farklı ve fazla pozisyonlara işçi alımı yapılmaktadır. Mağaza sayısının fazla olması sürekli personel ihtiyacı olmasını sağlıyor. Firmanın personel alımı yaptığı pozisyonlar şu şekilde ;

 • Lc Waikiki Satış Danışmanı
 • Lc Waikiki Depo Görevlisi
 • Lc Waikiki Ürün Yöneticisi
 • Lc Waikiki Satın Alma Uzmanı
 • Lc Waikiki Yetenek Yönetimi Uzmanı
 • Lc Waikiki İK Personeli
 • Lc Waikiki Engelli Personel
 • Lc WaikikiGüvenlik Görevlisi
 • Lc Waikiki Yazılımcı
 • Lc Waikiki Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı

Bu iş pozisyonları arasından size en uygun olanı seçtikten sonra aşağıda vermiş olduğumuz linkten başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

LC WAİKİKİ

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki iş başvurusu ilanları ve personel alımı hakkında sürekli olarak ilanlar yayınlamaktadır. LC Waikiki iş başvuru formuna firmanın resmi internet sitesi üzerinden ve kariyer sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımızın alt kısmında Lc Waikiki iş başvuru formuna ulaşabileceğiniz bir link bulunmaktadır.

LC Waikiki personel alımında bazı prosedürler uygulamaktadır. Şirket personel alırken doğru pozisyona doğru personel prensibine göre alım yapmaktadır. Dolayısı ile alım yapılacak pozisyon için teknik ve davranışsal olarak uygun olunması gerekmektedir. Başvuru değerlendirmesi başvuru yapılan iş pozisyonuna göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak işe alımda öz geçmiş incelemesi, yüz yüze mulakat ve genel yetenek testi uygulanmaktadır. LC Waikiki iş başvurusu yapmak için internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olması durumunda size mutlaka bilgi verilmektedir.

LC Waikiki Personel Maaşları

Lc waikiki personel maaşları, çalışılan iş pozisyonuna göre değişmektedir. Yönetim , personel maaşlarını belirlerken çalışılan pozisyon, yani yapılan işe göre değerlendirme yapmaktadır. Örneğin, satış temsilcisi, kasiyer, depo görevlisi ve part time çalışan personellerin maaşların birbirinden farklıdır. Bizde sizler için Lc waikiki iş pozisyonlarına göre maaşları listeledik.

 • LC Waikiki kasiyer maaşları, asgari ücret + (AGİ) asgari geçim indirimi + kasa tazminatı adı verilen bir ödemedir. Bu gelirlerin üzerine yol parası da eklendiğinde Lc Waikiki de çalışan bir kasiyer ortalama olarak asgari ücretten %20 daha daha fazla maaş almaktadır.
 • Lc Waikiki depo görevlisi maaşları ise standart asgari ücretin ortalama %10 daha fazladır, böylelikle sosyal hakların eklenmesi ve yol parası ile birlikte asgari ücretin %30 daha fazlası bir maaş alacaklardır.
 • LC Waikiki satış temsilcisi maaşları asgari ücret olarak + asgari geçim indirimi + yol parası + mağazanın aylık kotasının üzerine çıkılması durumunda maaşlarına ek prim almaktadırlar. Lc Waikiki de satış temsilcisi olmanın bir ekstrası daha var, herhangi bir yönetici ihtiyacı doğduğunda ilk olarak satış temsilcileri değerlendirilmektedir.
 • LC Waikiki part time kasiyer maaşları normal asgari ücretin yarısı kadardır. Part time çalışan personellerde diğer çalışanlar gibi tüm sosyal haklara sahiptirler.
LC Waikiki Çalışma Şartları

LC waikiki çalışma şartları ve çalışma saatleri Pandemi nedeniyle değişmiştir. İş Başvurusu yapma düşüncesi olan kişilerin bu şaatlare ve çaışma şartlarına hakim olmaları tevsiye edilir. Lc waikiki sabah saat 09:00’da açılıp akşam 22:00’da kapanmaktadır. Alışveriş merkezleri içerisinde bulunan mağazaları 10:00’da açılıp, yine 22:00’da kapanmaktadır.

Lc Waikiki çalışanları genel sigortalı olarak çalışan vatandaşlarla aynı haklara sahiptir. LC Waikiki’de düğün ve doğum izni gibi imkanlar bulunmaktadır. Bunların haricinde klasik haftada 1 gün izin ve yıllık izin bulunaktadır. Yıllık ve haftalık izinler yalnızca aylık tam zamanlı çalışanlar için geçerlidir. Lc waikiki part time çalışan personelin haftalık izni bulunmamaktadır.

Lc Waikiki Kurban ve Ramazan Bayramında Açık mı ?

Lc waikiki şubeleri ramazan bayramında ve kurban bayramın arife günleri de dahil olmak üzerine açıktır. Lc waikiki bayramda çalışma saatleri şubenin bulunduğu yere değişkenlik göstermektedir. Genel müdürlükler ise bayram boyunca kapalıdır. Lc waikiki normal çalışma saatleri ise aşağıda yer almaktadır.

Lc Waikiki Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00
Lc Waikiki Çalışma Saatleri

LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldur 2023

LC Waikiki iş başvuru formu mazağalarda bulunmaktadır, yani herhangi bir mağazaya gidip başvuru formu doldurup görüşme yapabilirsiniz . Bunun haricinde internet sitesi üzerinde online başvuru formu doldurabilirsiniz. LC Waikiki iş başvurusu formunu doldurmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

LC Waikiki iş başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Diğer İş İmkanları İçin Şunlara da Bakabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (34)

 1. Bende LC Waikiki iş başvurusunda bulunmak istiyorum 23 yaşındayım İstanbul’da yaşıyorum işe ihtiyacım var

 2. 28 yaşındayım LC Waikiki de çalışmak istiyorum Ankara da oturuyorum, deneyimlerim var

 3. LC Waikiki iş başvuru formunu doldurdum izmirde yaşıyorum 20 yaşındayım askerlik sorunum yok işe ihtiyacım var

  • Merhabalar ben size darıcadan yazıyorum eşimin pandemiden dolayı düzgün işleri olmuyor o yüzden bu işe ihtiyacım paketleme işine lütfen

   • 3 sene önce

    Felsefe grubu öğretmenliği lisans mezunuyum daha önce satış danışmanlığı ve sekreterlik yaptım bu işte çalışmak istiyorum

 4. 4 sene önce

  İsmim onur 24 yaşındayım İzmir’de yaşıyorum LC Waikiki de çalışmak istiyorum, başka giyim mağazalarında çalıştım

 5. ben başvuru yaptım kısa süre içinde dönüş yaptılar kendilerine çok teşekkür ederim.

 6. ben iş arıyorum benim terçüban var çalışmak istiyorum benim yaşın 36 05468424814

 7. 4 sene önce

  SAĞLIK MESLEK LİSE MEMŞİRE YARDIMCILIĞI MEZUNUYUM İŞE İHTİYACIM VAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM 19 YAŞIND BAYANIM İLETİŞİM 05322317204

 8. 4 sene önce

  YARDIMCILIĞI MEZUNUYUM İŞE İHTİYACIM VAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM yaşıyorum 22
  İşitme engelli dili konuş
  Bursa /demirtaş
  Numara 05374089363

 9. İs ariyorum evliyim 2 kocuk var lc vakikide calıstim ama temizlibulumunden calistim magza yada depo yine calismak istiyorum 0530 833 35 65 esenyurt

 10. is ariyorum babam RAHATSIZ ise ihtiyacim var Calismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim lutfen maza depa olur satış danışmanı olur sizden haber bekliyom 05434530569

 11. 32 yaşındayım.1.72 boyunda işe ihtiyacım var daha önce satış danışmanlığı yaptım.Malatyalıyım İstanbulda ikamet ediyorum.

 12. Denizlide yasiyorum is ilani [email protected]

 13. 3 sene önce

  Berhaba iyi günler ben Serkan 26 yaşındayım iş arıyorum depo görevlisi olarak ise alırsanız sevinirim

 14. 3 sene önce

  Merhaba ismim dilan işen ihtiyacım var tecrübesizsim ama yaparım yaş 29 benim e-postam yok ama eşimiki ni yazıyorum

 15. İşe ıhtıyacım var yas 43 vaıkıkıde depoda calışmak ıstıyorm

 16. 3 sene önce

  Yozgat sorgunda ikamet ediyorum LC Waikiki şirketinde çalışmak istiyorum eleman ihtiyacı olduğunda beni arayınız.

 17. 3 sene önce

  İşe ihtiyacim var Trabzonda ikamet ediyorum 42 yasindayimmm

 18. 3 sene önce

  22 yasindayim daha once mopaş markette çalştım 2 ay giyim mağazasinda calistim

 19. 3 sene önce

  İŞE İHTİYACIM VAR İST ESENYURT BÖLGESİNDE OTURUYORUM MUHASEBECİ OLARAK İŞ ARIYORUM 8 YILLIK DENEYİMİM VAR

 20. Merhaba ben Gulnoza 30yasindayim Türkiye’de ikamet ediyorum evliyim yakında t c vatandaşı olacağım işe ihtiyacım var satış danışmanı ve depo elemanı olarak çalışabilirim Türkçe güzel konuşuyorum

 21. 3 sene önce

  Merhaba ben Elif 25 yaşındayım İstanbul Bağcılarda yaşıyorum.Onlisans mezunuyum ve işe cok ihtiyacim var daha once magazalarda calistim satış danışmanı ya da depo elemanı olarak çalışmak istiyorum simdiden tesekkur ederim

 22. 3 sene önce

  Merhaba ben semiha Manisa Soma da yaşıyorum.Önlisans mezunuyum.Işe çok ihtiyacım var.Daha önceden 8 yıllik mağazacılık deneyimim var.Magazalarınizda depo elemani ve satış danışmanı olarak çalışmak istiyorum.Ilgilenirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.

 23. 3 sene önce

  Satış danışmanlığı ve kasiyer deneyimim var. Lcw da çalışmak istiyorum. Aydın merkez de ikamet ediyorum.

 24. 3 sene önce

  Merhaba İzmir’de ikamet ediyorum.yirmibeş senedir okul öncesi öğretmenliği yaptım. Mağazalarinızda depo sorumlusu ve satış danışmanı olarak çalışmak istiyorum. İlginize şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla…

 25. Merhaba İstanbul 4levent çeliktepe de ikamet ediyorum işe ihtiyacım var deneyimim cok az

 26. 3 sene önce

  Mehabalar Ben İstabul esenyurt da ikamet ediyorum Fabrikanızda bulunan depo bölümünde depo sorumlusu oalak yaba başka bir pozizyonda çalışmak istiyorum

 27. Merhba ben Manisa’da yasyorm 24 yaşındayım ise ihtycim var

 28. 2 sene önce

  Emekli ağır vasıta şoförü yüm tır, kırk ayak, otobüs tecrübem var evraklar tam iş arıyorum ilginize teşekkürler yaş 52 Malatya da yaşıyorum

 29. Lc Waikiki satış uzmanı olarak işe girmek istiyorum işsizim yardımcı olursanız çok sevinirim

 30. 2 sene önce

  Lc waikiki de satış danışmanı veya kasiyer olarak çalışmak istiyorum. Tecrübem var

 31. Lcw temizlik gorevli calisiyorum istiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir