LC Waikiki İş Başvurusu 2020

8
1788

2020 LC Waikiki İş Başvurusu Hakkında Bilgiler

LC Waikiki iş başvurusu hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle LC Waikiki hakkında küçük bilgiler verelim sonrasında iş ilanları ve iş başvurusu nasıl yapılır sorularına , 1985 yılında Fransa’da kurulan LC Waikiki şuanda dünya üzerinde yaklaşık 48.000 kişiye istihdam sağlayan bir Türk şirketidir.

Küçük büyük herkesin giyim ihtiyacını karşılayan LC Waikiki kaliteli ürünleri uygun fiyatlara halka sunduğu için tüm kesimler tarafından talep görmektedir. LC Waikiki sadece Türkiye’de değil dünya çapında ün salmış kaliteli ve sektörün liderleri arasında yerini almıştır. cevap bulacağız.

LC Waikiki Türkiye genelinde hemen her ilde mağazalara sahiptir. LC Waikiki iş başvurusu için form dolduran vatandaşların taleplerini sürekli olarak incelemekte ve gerekli zamanlarda ve gerekli mağazalara personel alımı yapmaktadır. İnternet üzerinden online olarak LC Waikiki iş başvuru formunu doldurup kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. LC Waikiki satış danışmanı, kasiyer, depo elemanı gibi çeşitli pozisyonlarda başvuruları kabul etmektedir.

LCW İş İlanları

LC Waikiki özellikle Türkiye genelinde büyük bir pazara sahip olduğu için sürekli personel alımı yapılmaktadır. LC Waikiki de çok farklı ve fazla pozisyonlara işçi alımı yapılmaktadır. Mağaza sayısının fazla olması sürekli personel ihtiyacı olmasını sağlıyor. Firmanın personel alımı yaptığı pozisyonlar şu şekilde ;

 • Satış Danışmanı
 • Depo Görevlisi
 • Ürün Yöneticisi
 • Satın Alma Uzmanı
 • Yetenek Yönetimi Uzmanı
 • İK Personeli
 • Engelli Personel
 • Güvenlik Görevlisi
 • Yazılımcı
 • Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı

Bu iş pozisyonları arasından size en uygun olanı seçtikten sonra aşağıda vermiş olduğumuz linkten başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

LCWAİKİKİ

LCW İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki personel alımında bazı prosedürler uygulamaktadır. Şirket personel alırken doğru pozisyona doğru personel prensibine göre alım yapmaktadır. Dolayısı ile alım yapılacak pozisyon için teknik ve davranışsal olarak uygun olunması gerekmektedir. Başvuru değerlendirmesi başvuru yapılan iş pozisyonuna göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak işe alımda öz geçmiş incelemesi, yüz yüze mulakat ve genel yetenek testi uygulanmaktadır. LC Waikiki iş başvurusu yapmak için internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olması durumunda size mutlaka bilgi verilmektedir.

LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldur 2020

LC Waikiki iş başvuru formu mazağalarda bulunmaktadır, yani herhangi bir mağazaya gidip başvuru formu doldurup görüşme yapabilirsiniz . Bunun haricinde internet sitesi üzerinde online başvuru formu doldurabilirsiniz. LC Waikiki iş başvurusu formunu doldurmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

LC Waikiki iş başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

8 YORUMLAR

 1. SAĞLIK MESLEK LİSE MEMŞİRE YARDIMCILIĞI MEZUNUYUM İŞE İHTİYACIM VAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM 19 YAŞIND BAYANIM İLETİŞİM 05322317204

 2. YARDIMCILIĞI MEZUNUYUM İŞE İHTİYACIM VAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM yaşıyorum 22
  İşitme engelli dili konuş
  Bursa /demirtaş
  Numara 05374089363

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz