İspark Personel Alımı ve Başvuru Formu

0
47

İBB İspark Personel Alımı

İspark 2005 yılında İBB tarafından araç sahiplerine daha güvenli ve kaliteli bir otopark hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Bizde bu yazımızda sizlere ispark personel alımı, ispark işçi alımı, ispark kpsssiz memur alımı ve ispark personel maaşları gibi bir çok konuda bilgi verirken ispark iş başvuru formunu da sizlerle paylaşacağız.

İspark otopark hizmeti şehir içerisindeki otopark ve trafik yoğunluğunu azaltmaktadır. Uyguladığı sistem ile uzun süreli otopark işlemlerini daha uzak yerlere yönlendirerek şehir içini oldukça rahatlatmaktadır. Büyük bir sistem olan ispark yoğunluk sebebiyle sürekli olarak personel alımı yapmaktadır.

İspark bünyesindeki otoparklar 7/24 hizmet vermektedir. İspark şehir içindeki katlı veya yol üstü otoparklarını da bünyesine katarak kapsamını oldukça genişletmiştir. İspark istanbul genelinde toplamda 650 noktada hizmet verirken günde ortalama 150.000 olarak kişiye hizmet vermektedir ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

İspark İş İlanları 2020

İspark kapsam alanını arttırdıkça ve daha üstün hizmet verebilmek maksadıyla sürekli olarak personel alımı yapmaktadır. İspark güvenlik personeli, büro memuru, otopark görevlisi, tahsilat personeli gibi daha bir çok pozisyone personel alımı yapmaktadır. İspark personel alımı başvurulara sürekli olarak açıktır. Dilediğiniz zaman isparkta çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular kurumun personel ihtiyacı oldukça incelenmektedir.

İstanbul büyükşehir belediyesi’nin oluşturduğu iştirakler adlı web sitesinden dilediğiniz zaman ispark iş başvurusunda bulunabilir buradan CV gönderme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz CV personel ihtiyacı olduğunda incelenir ve uygun görülen kişiler kısa sürede iş başı yaparlar.

İspark online iş başvurusunda bulunabilmek için İBB’nin kariyer sayfasından sürekli olarak ilanları takip edebilirsiniz bu sayfada bir çok iş ilanı bulunmaktadır size uygun olan iş ve pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz.

İspark İş Başvuru Formu – Başvuru Nasıl Yapılır ?

İspark aşağıda bağlantısı bulunan internet sitesinden ihtiyaç halinde iş ilanları yayınlamaktadır. Tüm bu ilanlara ispark insan kaynakları sayfasından ulaşabilirsiniz. İspark İş başvurusunda bulunanlar CV’lerini gönderdikten sonra bir süre beklemektedir. Uygun pozisyon açıldığında CV’niz incelenir ve uygun görüldüğünüz taktirde işe alımınız kısa sürede gerçekleştirilir.

İspark İş Başvuru Formu İçin Tıklayın

İspark Personel Maaşları

İsparka iş başvurusunda bulunan veya bulunmalı düşünen kişilerin en merak ettiği sorulardan biride ispark eleman maaşları ne kadar ? sorudur. Yapmış olduğumuz küçük bir araştırma sonucunda ispark personel maaşlarının asgari ücrete tekabül ettiğini öğrendik. İspark işçi maaşları asgari ücret ile başlayıp daha üst seviyelere çıkmaktadır bu yaptığınız iş ve çalıştığınız süre ile doğru orantılıdır.

İspark Kaç Saat Açık ?

İspark günün 24 saati açıktır. Araç sahipleri araçlarını akşam 18:00 ile sabah 09:00 arasında ücretsiz oalrak park edebilmektedir.

İspark Personel Maaşları Ne Kadar ?

İspark çalışanları işe ilk başladıklarında asgari ücret almaktadır, süreç ilerledikçe maaşlarında artış yapılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz