1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

BİM İş Başvurusu, Personel Alımı 2023

BİM İş Başvurusu, Personel Alımı 2023
bimpersonelalımı2020

Bim iş başvuru formu, bim iş başvuru sonucu, bim iş başvurusu nasıl yapılır, ve bim çalışma şartları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Ülkemizde çalışma ve faaliyetlerine devam etmekte olan BİM bir çok il üzerinden, bir çok iş pozisyonu için personel alımı yapıyor. Market sektöründe hizmet vermekte olan BİM alımlarını yaparken bir çok şart belirtmekte olup, bu şartları taşıyan adayların ilanlarına başvuruda bulunmasını istemektedir. Sektöründe öncü olan marketler zincirinde sizlerde personel ve eleman olarak görev almak istiyorsanız BİM insan kaynakları bilgilerine hemen yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

2023 Bim İş Başvurusu


BİM İş Başvuru İşlemleri; BİM insan kaynakları sayfasından güncel personel alım ilanlarına yer vermektedir. Bunun yanı sıra çeşitli iş ilanı ve kariyer sayfalarını kullanarak da güncel iş ilanlarını yayınlamaktadır. Sizlere BİM market’in kullanmış olduğu insan kaynakları sayfasını konumuzda vermiş bulunmaktayız. İlgili sayfa üzerinden güncel iş ilanlarını inceleyerek iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Personel Alımı ( açık iş pozisyonları değişebilmektedir )
– Mağaza personeli
– Farklı bölgelerin genel başvuru ilanları

Üst bölümde yer alan BİM iş ilanları şirketin duyurduğu ilanların sadece bir bölümüdür. Sizler marketin diğer iş ilanlarını incelemek veya satış elemanı, depo elemanı, taşıma personeli, kasiyer, çay servis ve temizlik elemanı veya genel başvuru ilanlarının başvuru niteliklerini takip ederek başvuruda bulunmak için şirketin kariyer adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bim hangi bölgelerde personel alımı yapıyor diye merak eden adaylar için; Bursa Nilüfer, Antalya, Amasya, Çorum, Kastamonu, Afyon, Döşemealtı, Isparta, Yalova, Denizli ve Burdur gibi daha saymadığımız bölgelerden personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Şirket 2020 yılında kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi yok ancak şirketin kariyer sayfasında çok sayıda güncel iş ilanı yer almaktadır. Eğer yeni personel ihtiyacı olursa yine ilgili adres üzerinden güncelleme yapmaktadır.

Bim Personel Alımı

Bim iş başvurusu için TIKLAYIN

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. ben iş arıyorum benim terçüban var benim yaşın 36 05468424814

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir