1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Koton İş Başvurusu 2023-İş İlanları

Koton İş Başvurusu 2023-İş İlanları
koton-iş-başvurusu-nasıl-yapılır

Koton iş başvurusu yapmak isteyenler için yazımızda Koton iş başvurusu, Koton 2023 iş başvurusu nasıl yapılır, Koton personel maaşları ne kadar ve Koton çalışma şartları hakkında detaylı bilgileri sizlere sunduk. Koton tamamen yerli malıdır, Koton 1998 yılında Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti tarafından ihraç fazlası ürünleri satmak için küçük bir işletme olarak başlamıştır.

Bu yazımızda sizlere Koton iş başvurusu hakkında Koton iş başvurusu nasıl yapılır, Koton personel maaşları ne kadardır, Koton iş başvurusunda istenen evraklar nelerdir ve Koton çalışma şartları hakkında tüm merak ettiklerinizi sizlerle paylaşacağız. Konumuzu inceledikten sonra Koton iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Koton İş Başvurusu 2023- Koton İş İlanları

Koton, ülkemizin en büyük yerli tekstil firmalarının başında gelmektedir, büyümek gelişmeyi ve genişlemeyi gerektirmektedir. Koton yayınladığı iş ilanlarında bir çok açık pozisyonlara personel alımı yapılacağını duyurdu. Koton insan kaynakları, Koton kasiyer, Koton satış danışmanı, Koton müşteri hizmetleri, Koton online satış personeli başta olmak üzere birçok pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu.

Bünyesinde kadın-erkek binlerce personel bulunduran koton farklı pozisyonlara ilk okul, ortaokul, lise ve üniversite mezunları ile birlikte engelli personel alımı da yapmaktadır. Koton personel alımlarında en çok iş disiplini ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek kişileri tercih etmektedir.

koton personel alımı

Koton İş Başvurusunda İstenen Belgeler Nelerdir ?

Koton personel alımlarını büyük bir titizlik ile yürütmektedir. İş başvuru formunu doldurduktan sonra olumlu dönüş alırsanız sizi 3 aşamalı bir test bekliyor olacak bunlar; İngilizce Yeterlilik Sınavı, Yetkinlik Bazlı Mülakatlar, Psikoteknik Testlerdir. Eğer bu aşamaları da geçtiyseniz artık işe başlamayı bekliyorsunuz demektir. Sizden standart işe giriş belgeleri ve iş başvurusu için istenen belgeleri hazırlamanızı isterler bunlar şu şekildedir ;

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Koton Personel Maaşları

Koton çalışma şartları gereği bir çok kişi tarafından tercih sebebi olmaktadır. Koton maaşları ise yine diğer firmalara göre daha iyidir. Koton maaşları ilk olarak asgari ücret olarak başlamaktadır ardından mesai ücretleri, prim ve ikramiyelerle oldukça iyi sayılabilecek bir maaşa sahip olursunuz. Kotonda çalışmanın en önemli kurallarından biri disiplinli ve ekip çalışmasına uyumlu bir çalışan olmanızdır.

 Koton İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koton iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar çeşitli platformlardan başvuruda bulunabilir bunların başında ise https://isimkotonda.koton.com.tr adresi gelmektedir. Bu web sitesine giriş yaparak kişisel bilgileriniz, mezuniyet durumunuz ve çalışmak istediğiniz pozisyon hakkında ki bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Koton personel alımlarını ayrıca https://www.kotonkariyerim.com web sitesi üzerinden de yapmaktadır. Bu web sitesinde mevcut çalışan sayılarını yıllık iş başvurusu sayısını sağlanan imkanları bulabilirsiniz. Tüm detayları öğrenmek için internet sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Koton iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir