Trendyol İş Başvurusu 2022

Trendyol iş başvurusu kabul etmeye başladı, dünyaca ünlü markaları bir araya getiren e-ticaret denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Trendyol iş ilanları yayınladı ve personel alımı kabul etmeye başladı. Bizde bu yazımızda Trendyol iş başvurusu nasıl yapılır, Trendyol iş imkanları hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Trendyol Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinin başında gelmektedir. E-ticaret sektörüne 2010 yılında giriş yapan Trendyol bünyesinde binlerce markanın on binlerce ürününü uygun fiyatlarla tüketiciye sunmaktadır. Trendyol yatırımcıları arasında dünya devleri bulunmaktadır, sürekli büyüyen ve gelişen bir sisteme sahip olan Trendyol gücünü çalışan personellerinden almaktadır.

Trendyol İşçi Alımı

Trendyol özellikle pandemi döneminde vatandaşların evde kalmasından dolayı yoğun bir şekilde sipariş almıştır. Durum böyle olunca yeni personelle ve işçilere ihtiyaç durulmaktadır. Trendyol insan kaynakları bölümünden yayınlanan ilana göre çeşitli pozisyonlarda işçi alımı yapılacaktır. Binlerce insana iş imkanı sağlayan Trendyol’da sizde bir işe sahip olmak istiyorsanız yazımızın devamındaki iş ilanları sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz.

trendyol-personel-alimi

Trendyol kalitesini ve kesintisiz üstün hizmet başarısını çalışan genç ve dinamik ekibinden almaktadır. Trendyolda’da çalışanlar yeteneklerine göre konumlandırılmaktadır. Böylece herkes en iyi yaptığı işte çalışarak daha başarılı olmaktadır. Şirkette çalışanlar zaman aralıklarıyla ödüllendirilmektedir.

İlginizi Çekebilir :  Rize Artvin Havalimanı İş Başvurusu

Trendyol İş Başvurusu

Trendyol iş başvurusu ve iş ilanlarını yayınladığı kariyer sayfasında yayınlanan ilanlara göre farklı pozisyonlara personel alımı yapacaktır. Aşağıda bulunan açık iş pozisyonlarını inceleyerek size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyon için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Mali İşler Personeli
  • Bayan Giyim Tasarımcısı
  • Tedarik Zinciri Uzmanı
  • Planlama Analisti
  • Grafik Tasarımcı
  • Pazarlama ve İş Geliştirme MT

Trendyol İş Başvurusu İçin Buraya TIKLAYIN

Rate this post

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz