MKE İş Başvurusu 2022

MKE işçi alımı başvurusu, Makine ve Kimya Endüstrisi iş başvurusu nasıl yapılır, kırıkkale mke işçi alımı başvuru şartları ve başvuru formu,MKE işçi maaşları 2022 hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. İşte MKE personel alımı ile ilgili tüm detaylar…

Makine ve Kimya Endüstrisi bir çok kişinin beklediği işçi ve personel alımı ile ilgili bilgilendirmeyi paylaştı. MKE operatör ve işçi alımı yapılacağını açıkladıktan sonra bir çok vatandaş işe alınacak personellerin çalışma pozisyonları ve başvuru tarih ve başvuru formu hakkında sorular sormaktadır.

MKE İş Başvurusu Şartları

  • Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun veya Ustalık, Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak
  • Vardiyalı Çalışma sistemine uyum sağlayabilmek,
  • Dikkat, problem çözme, görsel ve teknik talimatlara uygunluk seviyesi yüksek,
  • Askerlik ile ilişiğinin olmaması,
  • Başvuru şartları seçmiş olduğunuz pozisyona göre değişiklik gösterebilmektedir.
MKE Personel alımı

MKE İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Ülkemizin ve Savunma Sanayinin öncü kuruluşu Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirket’ine bağlı Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’daki fabrika/işletmelerimizde istihdam edilerek dinamik organizasyonumuza değer katacak, yenilikçi, öğrenmeye açık ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşlarımızla sektördeki öncülüğümüze devam etmek için aşağıda belirtilen alanlarda, nitelikli ve yeterlilikte çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlginizi Çekebilir :  Havelsan İş Başvurusu Formu

MKE A.Ş. olarak takımımızı güçlendirecek takım arkadaşları arıyoruz. http://mke.gov.tr sayfamızdan müracaatlarınızı yapabilirsiniz.

Rate this post

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz