1. Ana Sayfa
  2. İş Başvurusu

Beltaş İş Başvurusu Ankara

Beltaş İş Başvurusu Ankara
beltaş-iş-başvurusu

Beltaş iş başvurusu, Beltaş iş imkanları nelerdir, Beltaş iş başvurusu nasıl yapılır ve çalışma şartları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Ankara Büyük Şehir Belediyesi BELTAŞ Belediye Trafik Hizmetleri personel alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. Bizde bu yazımızda Beltaş iş başvurusu hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Beltaş Personel Alımı

Beltaş belediye trafik hizmetleri kendi bünyesinde barındırmak üzere en az ilk öğretim mezunu olan işçi alımı ve personel alımı yapacağını açıkladı. Belediye tarafından yayınlanan iş ilanlarında 1 idari personel, 1 otopark personeli, 4 saha kontrolörü, 55 işçi, 9 şoför, 5 harita mühendisi, 4 inşaat mühendisi, 13 harita teknikeri, 10 inşaat teknikeri, 1 bilgisayar teknikeri, 12 bilgisayar teknisyeni olmak üzere toplamda 115 sürekli işçi ve personel alımı yapılacağını duyurdu.

Beltaş İş Başvuru Genel Şartları

Adayların T.C. vatandaşı olması gerekiyor. Kamu haklarından yasaklı olmamak ile çok tehlikeli iş kolunda çalışabilir olmak gerekiyor. Unvanlar bazında en az ilköğretim olmak üzere, lise, önlisans ve lisans mezunları için de başvuru kontenjanları bulunmaktadır. B sınıfı ehliyetli başvuru ilanları için adaylar elektronik posta adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.

Beltaş İş Başvurusu

Beltaş iş başvurusu için bugün son gün, sizde belediye bünyesinde çalışmak isterseniz başvuru tarihini geçirmeden mutlaka iş başvurusunda bulunun.

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BELTAŞ işçi, personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 05/09/2021 – 09/02/2021 tarihleri arasında info@bel-tas.com.tr veya bilgi@bel-tas.com.tr adreslerine yapmaları gerekmektedir. İş Başvuru Kılavuzu için tıklayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Ben lokantata çalışıyordum
    Şimdi işsizim işe ihtiyaçım
    Var hayırli günler diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir