1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

ASELSAN Konya İş Başvurusu Formu 2023

ASELSAN Konya İş Başvurusu Formu 2023
aselsan-konya-iş-başvurusu-formu

Konya ASELSAN iş başvurusu, Konya ASELSAN personel alımı, ASELSAN Konya teknisyen alımı başvurusu nasıl yapılır ve çalışma şartları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, ASELSAN Konya’nın üretime başladığını açıkladı. ASELSAN bünyesinde çalışmak üzere 800 mühendis ve 400 teknisyen alacağını açıkladı. Peki Aselsan iş başvurusu nasıl yapılır ?, Aselsan personel alımı ne zaman ? işte tüm detaylar…

Konya ASELSAN İş Başvurusu – Personel Alımı

Başkan yapmış olduğu açıklamada ; “ASELSAN Konya, çok hızlı şekilde tamamlandı ve geçen yıl devreye alındı. Şu anda farklı projeleriyle üretime ve istihdama başladı. Her geçen gün istihdamı artıyor. İnşallah 800’ü mühendis 1200’ün üzerinde çalışanı olacak. Küresel anlamda onların açılımını temin etmiş olacak. Konya’daki bu çalışmalar şehrimizin savunma sanayisinde Türkiye’de ilk 3’e yerleştiğini ortaya koydu.”

Başkanı Ziya Altunyaldız yaptığı açıklamada Konya ASELSAN mühendis ve teknisyen alımı yapılacağını ve toplamda bu rakamın 1200 olduğunu açıkladı. Başkan aynı zamanda ASELSAN iş başvurusunun nasıl yapılacağını ve hangi pozisyonlarda işçi alınacağını da açıkladı.

ASELSAN ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.

ASELSAN Konya İş Başvuru Formu

ASELSAN Konya personel alım ilanlarını kendi resmi sitesinden ilan etmektedir. ASELSAN kariyer imkanları hakkında detaylı bilgileri resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. ASELSAN iş başvurusu ekranına ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz, ayrıca iş ve ASELSAN hakkında bilgiler içinde aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

ASELSAN Konya İş Başvuru İnternet Adresi: https://www.aselsankonya.com.tr/kariyer/aselsankonyali-olmak ASELSAN Konya İş Başvuru Ekranı : https://login.aselsan.com.tr/login.aspx?app=ISBASVURU

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir