Şok İş Başvurusu

0
49

Şok marketler zinciri ülkemizin en büyük zincirlerinden biridir. Şok bünyesine yeni şubeler katarken yeni personel ihtiyacı da otomatik olarak doğmaktadır. Şok markette bir kariyer hedefleyen kişiler iş başvurusu yaparak bu ekibe dahil olabilmektedir. Bizde bu yazımızda şok iş başvuru formu doldurma, şok çalışma şartları nelerdir, şok market başvuru şartları ve daha bir çok soruya cevap bulacağız.

Şok markette yalnızca raf görevlisi depo sorumlusu veya kasiyer olarak çalışmak zorunda değilsiniz. Şok marketler zinciri bünyesine mağaza müdürü ve bölge sorumlusu gibi üst kademelere de personel alımı yapmaktadır.

Şok iş başvurusunda bulunmak için bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru aşamalarını tamamlanması ve başvurduğunuz pozisyon için uygun görülmeniz durumunda kısa sürede işe alımınız yapılmaktadır. Bu süreç bazen uzun sürebilmektedir sabırlı olmalısınız.

Şok İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Şok iş başvurusu bulunabilmeniz için size iki farklı seçenek sunmaktadır. Herhangi bir şok mağazasına giderek iş başvurusunda bulunmak istediğinizi söyleyebilir ve başvuru formunu hemen doldurabilirsiniz. İkinci seçenek size şok iş başvuru formunu internet üzerinden doldurmaktır. Online başvurular daha hızlı sonuçlanmaktadır.

İş başvuru formunu doldururken doğru ve eksiksiz doldurmaya özen göstermelisiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra uygun görülen başvurular ihtiyaç halinde hemen sonuçlanmaktadır. Şok işe alım işlemleri ise toplu olarak bir mülakat sonucunda yapılmaktadır.

Şok İş Başvuru Şartları

Şok marketler zinciri ve diğer bir çok marketin başvuru şartları ortalama olarak aynıdır. İşte şok iş başvurusu şartları ;

  • Şok iş başvurusunda bulunabilmek için Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olunması zorunludur.
  • Başvuruda bulunabilmeniz için 18 yaşından büyük olmalısınız.
  • Başvuru yaptığınız departmanda tecrübeniz olması size + puan kazandıracaktır.
  • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilmeniz gerekir.
  • Ekip çalışması yapabilmeniz ve iletişim becerinizin gelişmiş olmalısı gerekmektedir.
  • Hizmet ve müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip olmalısınız.
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmelisiniz.

Şok İş Başvurusu İçin Tıklayın

Şok ne zaman personel alıyor ?

Şok market sürekli olarak iş başvurusu kabul etmektedir. Uygun pozisyon bulunduğunda sizinle iletişime geçilir.

Şok Çalışma Saatleri Nedir ?

Şok haftanın 7 günü 09:00 ile 21:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Şok personel maaşları ne kadar ?

Ortalama şok personel maaşları 2600-3000 tl arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz