1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Hatayspor Neden Transfer Yasağı Aldı 2023

Hatayspor Neden Transfer Yasağı Aldı 2023
hatayspor transfer yasagı

Hatayspor Transfer yasağı aldı, Türk Futbol Federasyonu son aldığı kararla Hatayspor’un bir dönem transfer yapmasını yasakladı. Profesyonel liglerin tamda transfer dönemine girdiği zamanda hatayspor’un transfer yasağı alması tarafları oldukça üzdü. Bizde bu yazımızda Hatayspor Neden Transfer Yasağı Aldı sorusuna yanıt vereceğiz. İşte tüm detaylar…

Hatayspor Neden Transfer Yasağı Aldı

Hatayspor’un transfer yasağı almasındaki sebep maalesef mali durumlardır. Türk Futbol Federasyonu oyunculara 1.5 milyon tl olan borcun zamanında ödenmemesinden dolayı transfer yasağı getirme kararı aldı. Takımların transfer ve tescil döneminin başladığı gün getirilen bu transfer yasağı taraftar tarafından üzüntüyle karşılandı.

Hatayspor Neden Transfer Yasağı Aldı

Spor Toto Süper Lig ekibi Hatayspor için Türkiye Futbol Federasyonu’ndan flaş bir karar geldi. Türkiye Futbol Federasyonu, Hatayspor’a bir dönem transfer yasağı getirdi.Türkiye Futbol Federasyonu, Volkan Demirel’in teknik direktörlüğünü yaptığı Hatayspor’a transfer yasağı getirdi. TFF, 1.5 milyon lira oyuncu ödemesini zamanında yapmadığı için Akdeniz ekibinin transfer sürecini 1 dönemlik kapattı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap