1. Anasayfa
 2. Haberler

Güzel Adamlar Medya Kimin? -(Cevaplandı)

Güzel Adamlar Medya Kimin? -(Cevaplandı)
ben bu cihana sığmazam

Oktay kaynarcanın son projesi olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yayınlanmasından sonra izleyici tarafından en çok merak edilen konulardan biride dizinin yapım şirketi olan ‘Güzel Adamlar Medya‘ oldu. Bizde bu yazımızda Güzel Adamlar Medya kimin , Güzel Adamlar Medya sahibi kim, Ben Bu Cihana Sığmazam Yapımcısı kim gibi sorularınıza yanıt vereceğiz.

Oktay Kaynarca, son olarak ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol oynamaktaydı. Dizinin yeni sezonunun başlaması beklenirsek yapım şirketiyle yaşanan sorun nedeniyle çekilmiş olan 200.bölüm dahi yayınlanmadan dizi final yapmıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam

Güzel Adamlar Medya Kimin

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yayınlandığında en çok merak edilen konulardan biri de Güzel Adamlar Medya şirketinin kimin olduğudur. Güzel Adamlar Medya, Oktay Kanarca, Onur Tan ve Seyfi Şahin‘in birlikte kurdukları yeni yapım şirketleridir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapmasıyla birlikte izleyiciler Oktay Kaynarcanın farklı bir projede yer alıp almayacağını merak etmekteydi, Bunun üzerine açıklama yapan Oktay Kaynarca yeni dizisinin adının Ben Bu Cihana Sığmazam olduğunu ve bu kez yapımcılığını da kendisinin üstleneceğini açıklamıştı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Yapımcısı

Güzel Adamlar Medya

Oktay Kaynarca Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı Güzel Adamlar notuyla paylaştı. Bunun üzerine takipçilerin dizinin adının Güzel Adamlar olduğunu düşünmesi üzerine açıklama yapan Kaynarca, Güzel Adamların yapım şirketinin adı olduğunu söylemişti. Güzel Adamlar’ın müzik direktörlüğünü Ercan Saatçi’nin, genel koordinatörlüğünü ise Tarkan Karlıdağ’ın yapacağı öğrenildi.

Güzel Adamlar Medya Yapım Şirketi Kimindir ?

Güzel Adamlar Medya, Oktay Kanarca, Onur Tan ve Seyfi Şahin‘e aittir.

Güzel Adamlar Medya Ne zaman Kuruldu ?

Güzel Adamlar Medya 2022 yılında kurulmuştur.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir