1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Emin Şen Kimdir ? Eminimsi kimdir ? Görevi

Emin Şen Kimdir ? Eminimsi kimdir ? Görevi
emin şen, süleyman soylu, özgür özel

Emin Şen Kimdir, eminimsi kimin hesabı, emin şen hakkında bilgi ve Emin şen Süleyman soylu ilişkisi nedir ? Soruları bugün CHP’li Özgür Özel tarafından yayınlanan adını Soylu Dosyası koyduğu açıklamalarından sonra sıkça sorulmaktadır. Bizde yaptığımız araştırma neticesinde Emin Şen kimdir ? SM360 kimindir ?Emin Şen Twitter Hesabı eminimsi hakkında bilgiler vereceğiz.

Emin Şen Kimdir ?

Emin Şen, 4 Ekim 2016 tarihinde İçişleri Bakan Müşaviridir. Native Teknoloji şirketinin sahibidir. Emin Şen @eminimsi sosyal medya hesabının sahibidir. SM360 sosyal medya platformunun sahibidir. CHP’li Özgür Özel’in iddiasına göre Ebabil Harekatı isimli Telegram kanalının yöneticisidir.

Süleyman Soylu ve Emin Şen Açıklamaları

Özgür Özel’in usulsüzlükler yapıldığını açıkladığı açıklamalarında SM360 sosyal medya şirketi ile ak partili belediyelerin ve bakanlık ve diğer devlet işlerini hakkında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların neticesinde İçişleri bakanlığı tarafından henüz Özgür Özelin konuşması devam ederken açıklama geldi.

Özgür Özelin, devlet ihalelerini ve belediye ihalelerini usulsüz bir şekilde eminimsi twitter hesabını da kullanan Emin Şen’in sahibi olduğu SM360 sosyal medya şirketine verildiğini iddia etmişti. Özel’in bu açıklamalarından sonra İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile bu iddialar yalanlanmış ve böyle bir memur olmadığı ve bakan müşaviri de olmadığı açıklamasında bulundu.

Bugün TBMM’de düzenlediği basın toplantısında kameralar karşısına geçen Özel, “Süleyman Soylu’nun trol ordularının size, bize, muhaliflere neler yaptığını biliyoruz da. Bu trol orduları nasıl oluşmuş diye bakarken bir isimden bahsedeceğim Emin Şen. 4 Ekim 2016 tarihinden itibaren bakan danışmanıdır. Kendisinin sosyal medya ismi ’eminimsi’dir. Bunu 2010 yılından beri kullanmaktadır.

İçişleri Bakanlığından yapılan resmi açıklama şöyle:

“CHP milletvekili Özgür Özel’in ismini zikrettiği Emin Şen; devlet memuru olmayıp, bakan müşaviri görevi de bulunmamaktadır.”

Emin Şen Twitter Hesabını Kapattı

Özgür Özel’in açıklamalarından sonra Emin Şen tarafından yönetildiği iddia edilen @eminimsi hesabı kapatıldı. Açıklamaların sonrasında emin şen Twitter hesabının kapatılması kafaları karıştırmıştır. Özgür Özel tarafından yapılan açıklamalara Süleyman Soylunun ne cevap vereceği merak edilmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap