1. Anasayfa
 2. Haberler

Toki Evlerinin İçi Nasıl? 2+1 3+1 Örnek Daire Resimleri

Toki Evlerinin İçi Nasıl? 2+1 3+1 Örnek Daire Resimleri
toki yeni evleri 2022

TOKİ İlk Evim, İlk İş Yerim kampanyası kapsamında yapılacak olan Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin başvuruları devam etmektedir. Toki başvurusu yapan vatandaşların sık sordukları soruların başında ise toki evlerinin içi nasıl olacak sorusudur. Bizde bu yazımızda toki evlerinin içi nasıl? toki evlerinin içi nasıl 2+1 ve 3+1 resimlerini paylaşacağız.

TOKİ 2022 Örnek Daireleri

Toki 2022 yılının sonunda temellerinin atılması beklenen evlerin iç dizayn görsellerini vatandaşların beğenisine sundu. Yayınlanan resimlerde toki evlerinin mutfak, banyo, tuvalet, koridor, çocuk odası ve balkonları görülmektedir. Toki binaları kaç katlı olacak sorusuna da yanıt verildi, Toki konutlarının en fazla 5 kat olacağı yanı yatay mimari ile inşa edileceği bildirildi.

Toki 2+1 Evlerinin İç Görünümü Nasıl Olacak

Toki Projesi’ndeki 2+1 evlerin 80 ile 100 metrekare arasında olacağı, dairelerin Amerikan mutfağı olacağı bildirildi. Salonla mutfak bir olacak. 100 metrekare dairelerde 12 metrekare mutfak olacak, 23 metrekare salon, 8 metrekare balkon ve 11 metrekare çocuk odası ile 12 metrekare ebeveyn yatak odası inşa edilecek.

Toki Evlerinin İçi Nasıl?

Toki tarafından vatandaşlarının merakını gidermek için 2+1 evlerinin iç görünümü ve 3+1 evlerinin iç görünümü paylaştı. Böylelikle Toki evlerinin içi nasıl sorusu yanıt bulmuş oldu. Toki evleri Mutfak, banyo, salon ve balkon görüntüleri aşağıda yer almaktadır.  İşte Toki tarafından vatandaşların beğenisine sunulan örnek dairelerin iş görüntüsü…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir