1. Anasayfa
 2. Haberler

1 Ocak Sinemalar açık mı ? (Cevaplandı)

1 Ocak Sinemalar açık mı ? (Cevaplandı)
1 ocakta sinemalar açık mı

Yılbaşı bu yıl pazar gününe denk gelmektedir, yılın ilk günü hem normal tatil hem de resmi tatildir. Bu tatilini bazı vatandaşlar sinema salonlarında bazı vatandaşlar ise alışveriş merkezlerinde değerlendirmek isteyebilir. Bizde bu yazımızda çokça merak edilen 1 ocak sinemalar açık mı ? 1 ocak avmler kaç açılıyor ve kapanıyor , yılbaşında sinemalar açık mı ?gibi sorularınıza yanıt vereceğiz.

Yılın ilk günü olan 1 ocak pazar gibi bir çok işletme tatile girerek hiç açılmayacaktır. Alışveriş merkezleri 1 ocakta açık olacaktır, ancak açılış saatlerinde değişiklik olacaktır. Bu sebeple 1 ocakta alışveriş merkezi ve sinemalara gitmeden önce irtibat numaralarından aramanızı öneririz.

1 Ocak Sinemalar açık mı

1 Ocak Sinemalar Açık mı ?

1 ocak pazar günü alışveriş merkezleri genellikle daha geç saat açılmaktadır. Sinemalar ise genellikle alışveriş merkezlerinin içerisinde yer aldığından sinemaların açılış saatleri de değişecektir. Özetle 1 ocak sinemalar açık mı sorunun yanıtı EVET açık ancak açılış saatleri değişkenlik göstereceğinde izlemek istediğiniz film saatini veya sinemaların açılış saatini gitmek istediğiniz AVM’nin internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yılbaşında Avm’ler Kaçta Açılacak ? 1 Ocak Pazar

Alışveriş merkezleri normal günlerde sabah 10.00 da açılıyor ve 22:00 da kapanıyor ancak açılış ve kapanış saatleri resmi tatillerde değişkenlik göstermektedir. 1 ocak’ta AVM’ler daha geç bir saatte açılacaktır. Her AVM için açılış saatleri değişkenlik gösterebileceğinden gitmeden önce resmi internet sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir