Çanpaş Çankaya Belediyesi İş Başvurusu

Çanpaş Çankaya belediyesi, Çanpaş Çankaya belediyesi iş başvurusu, Çankaya belediyesi KPSS’siz personel alımı ve işçi alımı hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır. Çanpaş A.Ş., Çankaya Belediyesi tarafından kurulmuş bir firmadır. Çanpaş yılın belirdi dönemlerinde iş ilanları yayınlayarak iş başvurularını kabul etmektedir.

Çanpaş firması Çankaya belediyesi sorumluluğundaki bölgelerde park, kavşak, bahçe, ve orta refüj gibi yerlerin yapılması ve düzenlenmesinden sorumludur. Aynı zamanda sokakların park gibi yeşil alanların düzenli bir şekilde bakımının yapılması ve düzeninin korunması için çalışmalar yürütmektedir. Bu anlamda Çanpaş Çankaya belediyesi için oldukça önemli bir şirkettir.

Çanpaş Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Çankaya Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanında çeşitli pozisyonlara KPSS şartı aranmadan kadrolu personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR kurum dışı personel alımı iş ilanlarında yayınlanan bilgiye göre  büro personeli, peyzajcı, halkla ilişkiler görevlisi, muhasebeci, çocuk gelişimcisi ve idari işler personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Çanpaş Çankaya belediyesi iş başvurusu ilanında alınacak personel sayısı ve pozisyon hakkında bilgi verilmiştir. Yazımızın devamında bu bilgileri bulabilirsiniz. İş başvurusu için son başvuru tarihi 23.02.2021’dir.

İlginizi Çekebilir :  Gelir idaresi başkanlığı (GİB) iş başvurusu

Alınacak Personel Sayısı ve Aranan Şartlar

  1. Üniversitelerin Peyzaj Programı Bölümü lisans mezunu AutoVAD, Grafik ve Web tasarımı belgelerine sahip Peyzajcı, 
  2. Ön lisans mezunu İngilizce Bilgisayarlı Muhasebe belgelerine sahip satış ve reklam alanlarında deneyimli halkla ilişkiler görevlisi 1 kişi,
  3. En az lisans mezunu büro personeli 1 kişi,
  4. En az ön lisans mezunu büro personeli 2 kişi,
  5. En az lisans mezunu, Serbest muhasebeci mali müşavirlik ruhsatına sahip muhasebeci 1 kişi,
  6. Üniversitelerin ön lisans çocuk gelişimi mezunu çocuk gelişimi personeli 1 kişi,
  7. Üniversitelerin ön lisans muhasebe bölümü mezunu idari işler ve muhasebe personeli 1 kişi 

Çankaya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Çankaya belediyesi ilanlarında başvurunun nasıl yapılacağı hakkında bilgi verilmemiştir. Ancak aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi edinebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İletişim Hattı : 444 75 87
Telefon: (0312) 431 03 28
Faks: (0 312) 431 03 40
e-posta: cankaya@iskur.gov.tr
Adres: Sağlık Sok. No:1 Sıhhıye ANKARA

ÇANKAYA BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU DETAYLARI

Son Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz