Ozan SuperApp Hesap Silme-Kapatma

Ozan SuperApp hesap silme, Ozan SuperApp hesap kapatma nasıl yapılır, Ozan SuperApp hesabı tamamen silinir mi gibi sorularınıza yazımızda cevap bulabilirsiniz. Yeni para transferi ve hesap yönetimi uygulaması Ozan SuperApp hesabı nasıl kapatılır, hesap silme işlemi yapılır mı işte tüm detaylar..

Ozan SuperApp, 7/24 hesabı para transferi yapabileceğiniz hesabınıza para yükleyerek farklı bir ozan kullanıcısına gönderebileceğiniz veya çeşitli oyun kodları satın alabileceğiniz mobil bir uygulamadır. Bu uygulama ile dilediğiniz zaman dünyanın neresinde olursanız olun para transferi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

hesap silme nasıl yapılır

Ozan SuperApp Hesap Silme

Ozan SuperApp hesap silme veya kapatma nasıl yapılır sorusu son günlerce sıkça sorulmaktadır. Bizde bu yazımızda Ozan SuperApp hesap silinir mi, nasıl silinir sizler için açıklık geçireceğiz. Yeni tanıtılan uygulama hakkında önceki yazımızda Ozan SuperApp nedir, hesap nasıl açılır konusu hakkında bilgi vermiştik.

Ozan SuperApp hesabınızı silme veya kapatma isteklerinizi yerine getirmektedir. Hesabınız gizlilik politikaları dışından kullanıldıysa veya yasa dışı bir şekilde kullanıldıysa hesabınızı kapatma talebinde bulunabilirsiniz. Ozan SuperApp hesabınızı kapatmak veya silmek için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Playstation Kiralama İzmir -Ps4 Kiralama

Ozan SuperApp, hesabınızı kapatma veya silme işlemi yapsa bile kişisel bilgilerinizi hesabınız açık kaldığı sürece ve sonrasında 7 yıl boyunca saklama hakkına sahiptir.  Ozan bazı özel durumlarda kişisel verilerinizi daha uzun süre saklı tutma hakkına sahiptir. Örnek; iddia, şikayet veya bir sorun hakkında hesap bilgilerinizin saklanması gerekebilmektedir.

Son Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz