Socar İş Başvurusu, Socar İş İlanları

2
253

Azerbaycan merkezli SOCAR şirketi çok sayıda işçi alımı yapacaktır. Haberimizin devamında socar iş başvurusu, socar iş imkanı,socar personel alımı ve socar iş başvuru formu hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

SOCAR PETROL ŞİRKETİ

SOCAR Azerbaycan devletine ait olan doğal gaz ve petrol şirketidir. SOCAR Azerbaycan devletinin tüm petrol ve gaz boru hatlarını tesis etmektedir. SOCAR şirketi petkim’inde %61,32’lik hissesine de sahip büyük bir şirkettir. SOCAR petrol şirketi faaliyetlerini daha iyi devam ettirebilmek adına sürekli personel alımı, işçi alımı yapmaktadır. SOCAR iş ilanları açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

2020 SOCAR İŞ İLANLARI

SOCAR petrol şirketi toplamda 70 bin personel çalıştırmaktadır. Bu rakamın 35 bini Türkiye’de yer almaktadır. SOCAR Türkiye‘de bulunan kolunda çok yasıda personel barındırmaktadır. Türkiye’ye büyük yatırımlar ve istihdamlar sağlamaktadır. SOCAR petrol şirtketinin adı Türkiye’de son yıllarda yeni duyuluyor olsa da dünyanın en büyük petrol şirketlerinden biridir. SOCAR Türkiye mevcut personellere ek olarak farklı pozisyonlarda personel alımı, işçi alımı yapmaktadır.

SOCAR büyük bir firma olduğu için çok fazla alanda personel alımı yapmaktadır. SOCAR yayınladığı iş ilanında operatör, teknisyen, mühendis, güvenlik görevlisi, şoför başta olmak üzere bir çok alanda personel alımı yapmaktadır. Üstelik bu iş ilanlarına başvuru yapabilmek için mezuniyetinizin çok fazla önemi yoktur. SOCAR ilk okul mezunu, lise mezunu,üniversite mezunu ve ön lisans mezunu deneyimi olan veya deneyimi olmayan binlerce işçi alımı yapacaktır.

SOCAR İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR ?

SOCAR insan kaynakları departmanına iş başvurusu yapmak isteyenler için başvuru formu oluşturmuştur. Bu SOCAR iş başvurusu formunu doldurduğunuz da kaydınız alınır. Personel ihtiyacı olduğize unda size bu form üzerinde vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden ulaşacaklardır. Size ulaştıklarında başvurmuş olduğunuz departmana göre küçük testlere sokacaklardır. Bu testler başvurduğunuz pozisyona uygun olup olmadığınızın tespiti için yapılmaktadır. SOCAR iş ilanları ve SOCAR iş başvurusu hakkında detaylı bilgileri sizemizi takip ederek bulabilirsiniz.

SOCAR İŞ BAŞVURUSU FORMU

SOCAR İş Başvuru Formu Doldurmak İçin BURAYA tıklayabililirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz