Acun Medya Burs Başvurusu

0
113

Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar toplumun her kesimini etkilemektedir. Özellikle son aylarda yaşanan covid 19 nedeniyle ekonomik sıkıntılar oldukça artmıştır. Ekonomik sıkıntılardan zarar gören kesimlerden biri ise öğrencilerdir. Burs alarak eğitimine devam eden öğrenciler bu süreç de devamlı olarak burs alabilecekleri kurum ve kuruluşlar aramaktadır.

Acun medya burs arayan öğrencilerin en ümitli olduğu kuruluşlardan biridir. Öğrenciler acun medya burs veriyor düşüncesiyle internet üzerinden acun medya burs başvuru formu aramaktadırlar. Öğrencilere maalesef kötü bir haberimiz var, acun medya ile iletişime geçerek aldığımız bilgiye göre acun medya burs başvurusu kabul etmemektedir. Acun ılıcalı ve acun medya tarafından burs hakkında herhangi bir açıklama gelmemişken bu konunun gündeme nasıl geldiği hala merak konusudur.

Her ne kadar acun medya resmi olarak burs vermiyor olsa da, dilerseniz acun medya ile iletişime geçerek durumunuzu izah edebilir ve burs talebinde bulunabilirsiniz. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi acun medyanın veya acun ılıcalı’nın böyle bir burs verme durumu şuanda yok.

Öğrencilere tavsiyemiz farklı kurum ve kuruluşlardan burs aramaya devam etmeleridir. Sosyal yardım kuruluşları, büyük şirketler ve eğitim vakıfları devamlı olarak burs vermektedir. Buralara yapacağınız başvurular neticesinde bir sonuca varabilir ve burs alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak ——–> 2020 Devlet Burs Başvuruları Hakkında bilgi edinebilirsiniz. Buraya tıklayarak ——–> Belediye Burs Başvurusu,Şartlar,Ücretler Hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz