Vestel Staj Başvurusu 2020

0
315

Vestel Türkiye’nin en çok bilinen en çok tercih edilen yerli ve milli markasıdır. Özellikle son yıllarda her türlü elektronik alanda zirveyi zorlayan Vestel her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Vestel 1994 yılında Ahmet Nazif Zorlu tarafından kurulmuştur.

Manisa ilinde 1.1 milyon metre kare alana kurulu fabrikası ile dünyada yüz ölçümü olarak en büyük fabrikalar arasına girmiştir. Vestel aynı zamanda yurt dışına da elektronik ürünler ihraç etmektedir. Zorlu holdingin ana markası olan Vestel, bunun yanında alt markalar ile dünyada adını duyurmuş bir markadır. Regal, SEG, Finlux, Sharp, Nexon gibi markalar başta olmak üzere daha bir çok markayı bünyesinde bulundurmaktadır.

Vestel Staj Başvurusu

Vestel üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır. Vestel’de staj yapmak öğrenciler için güzel bir referans olacaktır. Vestel Televizyon, çamaşır ve bulaşık makinesi ve cep telefonu başta olmak üzere bir çok elektronik ürün üretimi yaptığı için öğrencilere güzel tecrübeler kazandıracaktır.

Vestel staj başvurusu yapan öğrenciler bu staj programı ile aldıkları teorik bilginin yanında iş ortamında gelişim ve iş hayatına hazırlanma sürecinde katkı sağlamaktadır. Vestel de staj yapan öğrenciler bir ekibe dahil olarak yapılan çalışmaları birebir görerek değerli tecrübeler kazanacaklardır.

Vestel Staj Şartları

Vestel staj başvurusunda bulunan öğrencilerden bazı kriterleri karşılamasını istemektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir ;

Başvuru yapan öğrenciler arasında başarı durumuna göre sıralama yapılmaktadır.
Vestel iş süreçlerine göre stajyer alımı yapmaktadır.
Kontenjan her bölüm için farklıdır.
Vestel de staj yapmak için tecrübeli veya tecrübesiz olmanızın bir önemi yoktur.
Staj başvurunuzu AR-GE, Bakım/Onarım, İdari İşler, Üretim/İmalat bölümleri için yapabilirsiniz.

Vestel staj başvurusunda bulunmak için öncelikle resmi web sitesi üzerinden staj başvuru formunu doldurmalısınız. 2020 yılı staj ve staj başvuru tarihleri için yine web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Vestelde staj yapmaya hak kazanan öğrenciler internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Ön elemeyi geçen öğrenciler sonrasında birebir mülakata tabii tutulmaktadırlar, uygun görülen öğrenciler şirket bünyesinde staj yapmaya başlamaktadırlar.

Vestel Staj Başvurusu İçin TIKLAYIN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz