Staj Seferberliği Başvuru Yap 2021-Kariyer Kapısı

Staj seferberliği 2021 başvuruları başladı. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından düzenlenen staj seferberliği başvurusu hakkında detaylı bilgiler yazımızda yer almaktadır. Peki cumhurbaşkanlığı staj başvurusu, staj seferberliği kariyerkapisi, staj seferberliği başvuru ekranı, kariyer kapisi staj başvurusu yap, staj seferberliği başvurusu nasıl yapılır hadi hep birlikte bakalım.

Staj seferberliği başvurusu öğrencilerin son günlerde en çok takip ettiği konulardan biridir. Staj seferberliği kapsamında kurumlar ve şirketlerin öğrencilerin sosyal, sportif ve akademik başarılarının bulunduğu yetkinlik puanına göre öğrencilere teklif götüreceklerdir.

Staj Seferberliği Başvurusu – Kariyer Kapısı

Staj üniversite öğrencileri için oldukça önemli bir dönemdir, kariyerlerini etkileyecek bu süreç için devlet duruma el attı ve staj seferberliğini 22 şubat tarihi itibari ile başlattı. Üniversite öğrencilerinin istihdamı için başlatılan seferberlik kapsamında üniversite öğrencileri kamu ve özel sektörde alan ve bölüm fark etmeksizin staj yapabileceklerdir.

Kariyer Kapısı Staj Başvurusu

Önlisans staj seferberliği kapsamına bu yıl ilk kez alındı , böylece lisans öğrencileri kadar ön lisans öğrencilerinin de kariyer gelişimlerinin desteklenmesi hedeflendi. “Senin için Seferbiriz” temasıyla yürütülen program kapsamında bu yıl 50 binin üzerinde gence staj imkanı sağlanması ve kariyer yolculuklarının desteklenmesi öngörüldü.

İlginizi Çekebilir :  Siemens Staj Başvurusu 2021

Staj Seferberliği Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Staj başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin merakta beklediği staj seferberliği başvuruları 22 şubat tarihinden itibaren başlamıştır. Staj seferberliği başvuru ekranı için öncelikle “https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresinden profil oluşturmalı ve başvuru tarihleri kapsamında başvurularını gerçekleştirmelidir.

Staj Seferberliği Başvuru Ekranı İçin Tıklayın

İlginize Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Son Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz