1. Anasayfa
 2. Staj Başvurusu

Staj Seferberliği Başvuru Yap 2023-Kariyer Kapısı

Staj Seferberliği Başvuru Yap 2023-Kariyer Kapısı
kariyer-kapısı-staj-başvurusu

Staj seferberliği 2023 başvuruları başladı. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından düzenlenen staj seferberliği başvurusu hakkında detaylı bilgiler yazımızda yer almaktadır. Peki cumhurbaşkanlığı staj başvurusu, staj seferberliği kariyerkapisi, staj seferberliği başvuru ekranı, kariyer kapisi staj başvurusu yap, staj seferberliği başvurusu nasıl yapılır hadi hep birlikte bakalım.

Staj seferberliği başvurusu öğrencilerin son günlerde en çok takip ettiği konulardan biridir. Staj seferberliği kapsamında kurumlar ve şirketlerin öğrencilerin sosyal, sportif ve akademik başarılarının bulunduğu yetkinlik puanına göre öğrencilere teklif götüreceklerdir.

Staj Seferberliği Başvurusu – Kariyer Kapısı

Staj üniversite öğrencileri için oldukça önemli bir dönemdir, kariyerlerini etkileyecek bu süreç için devlet duruma el attı ve staj seferberliğini 22 şubat tarihi itibari ile başlattı. Üniversite öğrencilerinin istihdamı için başlatılan seferberlik kapsamında üniversite öğrencileri kamu ve özel sektörde alan ve bölüm fark etmeksizin staj yapabileceklerdir.

Kariyer Kapısı Staj Başvurusu

Önlisans staj seferberliği kapsamına bu yıl ilk kez alındı , böylece lisans öğrencileri kadar ön lisans öğrencilerinin de kariyer gelişimlerinin desteklenmesi hedeflendi. “Senin için Seferbiriz” temasıyla yürütülen program kapsamında bu yıl 50 binin üzerinde gence staj imkanı sağlanması ve kariyer yolculuklarının desteklenmesi öngörüldü.

Staj Seferberliği Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Staj başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin merakta beklediği staj seferberliği başvuruları 22 şubat tarihinden itibaren başlamıştır. Staj seferberliği başvuru ekranı için öncelikle “https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresinden profil oluşturmalı ve başvuru tarihleri kapsamında başvurularını gerçekleştirmelidir.

Staj Seferberliği Başvuru Ekranı İçin Tıklayın

İlginize Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 2 sene önce

  Merhabalar.Ben yalova üniversitesinde 212401089 numarali öğrencisiyim. Yabanci uyruk vatandaşıyım, fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünde okuyorum staj yapmak için başvurmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

 2. Ben büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünde okuyorum
  Atakan Özyurt ve Bilal hancı ve Fatih Yasin le kafalar kanalına katılmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir