1. Anasayfa
 2. Staj Başvurusu

Youtube Kafalar Staj Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Youtube Kafalar Staj Başvurusu Nasıl Yapılır ?
kafalar-staj-başvurusu

Youtube’un fenomen eğlence kanallarından olan Kafalar staj başvurularını kabul ettiğini resmi instagram hesabından açıkladı. Yayınlanan ilan ile alanında eğitimine devam edenlerin staj başvurusu yapabileceklerini açıkladılar, ayrıca ilanda Kafalar staj başvuru formu da yayınlandı. Peki youtube kafalar staj başvurusu nasıl yapılır, kafalar stajyer ne yapacak, youtube kafalar staj ücreti ne kadar ve başvuru formu hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Youtube Kafalar Kimdir ?

Kafalar, Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin tarafından Youtube’un en çok takipçiye sahip eğlence sayfalarının başında gelmektedir. Youtube macerasına 2015 yılında adım atan ekip özellikle 2017 yılından itibaren oldukça popüler olmuş ve çektikleri birbirinden eğlenceli videolar ile kendilerinden söz ettirmeyi başarmışlardır.

Kafalar ekibinin sosyal medya macerası youtube ile değil vine uygulaması ile başlamıştır. Başlarda birbirlerinden ayrı olarak vine uygulaması için içerik üreten ekip üyeleri daha sonra bir araya gelerek skeçlerini daha çok kişiye ulaştırmışlar. Vine popülerliğini kaybettikten sonra Kafalar ekibi olarak 2015 yılında youtube Kafalar kanalını kurmuşlardır. Kafalar toplamda 7.54 milyon takipçiye sahiptir.

Bilal Hancı : İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunu ,1989 doğumlu ve Trabzonludur.

Fatih Yasin: İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik Mezunu ,1993 doğumlu ve İstanbulludur.

Atakan Özyurt: İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Tıbbı Laboratuvar Mezunu ,1994 doğumlu ve Orduludur.

Youtube Kafalar Staj Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kafalar staj başvurularını kabul ettiklerini resmi instagram hesaplarından açıkladıktan sonra takipçiler tarafından merak edilen bir kaç konuya açıklık getirmek istedik. Ekip, Kafalar Medya bünyesinde çalışacak, kendisini geliştirmeye açık stajyer adayları arıyoruz başlığı ile bir başvuru formu hazırlamıştır. Kafalar stajyer olarak alacakları kişilerden kendilerini geliştirmeye açık, aktif ve hayal gücüne güvenen alanlarında başarıya ulaşma hedefine doğru yürümek isteyen kişiler aramaktadır.

Youtube Kafalar staj başvurusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinin ve diğer kişisel bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olduğuna dikkat etmelisiniz. Kafalar staj ücreti ve son başvuru tarihi hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Biz kendilerine bir mesaj ilettik gelen bilgileri en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Youtube Kafalar Staj Başvurusu İçin Tıklayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir