1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Ozan SuperApp Bedava 25 TL Kazanma

Ozan SuperApp Bedava 25 TL Kazanma
Ozan-superapp-referns-kodu-ile-para-kazanmak

Ozan Ozan SuperApp bedava 25 tl kazanma, Ozan SuperApp referans kodu ile 5 tl kazanmak, Ozan SuperApp referans kodu ile bedava para kazanmak işlemi nasıl yapılır bunu anlatacağız. Ozan SuperApp online olarak 7/24 para gönderme ve para alma işlemlerini yapabileceğiniz yeni bir uygulamadır.

Bu uygulamaya sizin referans kodunuz ile üye olan 5 arkadaşınız size toplamda 25 kazandırıyor. Şimdi bakalım referans konu ile 5 tl kazanma nasıl yapılır.

Ozan SuperApp Uygulaması

Ozan SuperApp uygulaması tıpkı papara gibi para transferi yapabileceğiniz, oyun kodları alabileceğiniz yakın zamanda çıkartılacak olan Ozan kart ile alışveriş yapabileceğiniz kullanımı basit ancak oldukça faydalı bir uygulamadır. Üstelik hesabınızı TL, USD veya EUR hesabı olarak açabilirsiniz.

ozan superapp 5 tl kazanmak

Ozan SuperApp Referans Kodu İle 5 TL Kazanmak

Ozan SuperApp’ın çok güzel bir ekstra avantajı var, eğer sizden önce bir arkadaşınız üye olduysa onun referans koduyla üye olarak arkadaşınızın 5 TL kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra size verilen Ozan referans kodu ile üye olan 5 kişi size 5 TL yani toplamda 25 TL kazandırıyor. Şimdi referans kodunu nasıl buluruz ve nasıl göndeririz bakalım.

Ozan SuperApp uygulamasına kayıt olduktan sonra sağ alt kısımdan ‘HESABIM’ yazan sekmeye tıklıyoruz ve buradan ‘ARKADAŞINA ÖNER’ sekmesine tıklıyoruz ok işareti ile gösterilen kısma tıklayarak referans kodunuzu kopyalayıp arkadaşınıza gönderebileceğiniz gibi ‘KODU PAYLAŞ’ butonuna tıklayarak istediğiniz uygulama üzerinden arkadaşınıza referans kodunuzu gönderebilirsiniz.

Arkadaşınız üye olurken referans kodunuzu ilgili alana girdiğinde hesabınıza otomatik olarak 5 TL gönderilecektir. Ozan SuperApp referans kodu ile para kazanma işlemi bu kadar basit , aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.

ozan superapp referans kodu ile 25 tl kazanma resimli anlatım

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. ozan appla nasıl internetten alışveriş yapabilirim

    • Ozan superapp yeni bir uygulama olduğu için bu yöntem ile ödeme alan firma sayısı çok azdır. Ozan app şuanda uygulama üzerinden oyun kodları satın alabilirsiniz.

  2. Kazandığımız parayı nasıl kullanabiliriz?

    • 2 sene önce

      Kazandığınız para ile oyun kodları satın alabilir veya bakiyenizi daha az bir fiyata satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir