1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

İnstagram Takip Etmeden Gizli Hesap Görme

İnstagram Takip Etmeden Gizli Hesap Görme

İnstagram gizli hesap görme nasıl yapılır, İnstagram takip etmeden profili Görme ve instagramda gizli, kapalı hesap görme uygulaması güvenilir mi gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Bizde bu yazımızda İnstagram kapalı, gizli profilleri takip etmeden kolay bir şekilde nasıl görebiliriz sorusuna yanıt vereceğiz. İşte tüm detaylar…

İnstagram kapalı profilleri takip etmeden görmek isteyen kullanıcılar bu işlem için çeşitli araştırmalara girmektedir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki normal şartlarda o kişiyi takip etmeden gizli profilini görmeniz mümkün değildir. Biz sizlere alternatif yöntemler önereceğiz bu yöntemler ile instagram’da kapalı hesapları görebileceksiniz.

İnstagramda Gizli Profilleri Görme

İnstagramda gizli profilleri görmek, kapalı profillerin bilgilerini ve paylaşımlarını görmek için en kolay yöntem yeni bir instagram hesabı açarak profilini görmek istediğiniz kişinin sevdiği şeyler veya tuttuğu takım gibi ilgi alanlarını biliyorsanız eğer profili buna göre düzenleyin. Profili oluşturduktan sonra uygun bir resim ve profil bilgilerini de ilgi çekici bir şekilde doldurduktan sonra 15-20 paylaşım yapın ve ardından gizli profilini görmek istediğiniz kişiye takip isteği gönderin yüksek ihtimalle kabul edecektir.

İnstagram gizli profilleri görme

Instagram’da Kapalı Hesabı Görebilir miyim ?

İnstagram’da kapalı veya gizli hesabı görebilmeniz için o hesaba takip isteği göndermeniz ve o kişinin bu isteği kabul etmesi gerekmektedir. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bunu kendi hesabınızla değil karşıdaki kişinin ilgi alanına uygun bir instagram hesabı açarak da yapabilirsiniz. Bunun haricinde İnstagram kapalı hesap görme uygulamalarını kullanabilirsiniz.

İnstagram Gizli Profil Görme Uygulaması

İnstagram gizlilik profilleri görme uygulamaları ile sosyal medyanın en popüler uygulamalarından biri olan instagramın güvenlik duvarını aşarak gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamalar her hesabı göstermemekle birlikte çok da güvenli olduklarını söyleyemeyiz bu yüzden bu uygulamaları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. İşte İnstagram gizli hesapları görme uygulamaları …

 • Pingru
 • Postegro
 • lili app
 • Best whozi
 • İnstagram Gizli Profil Görme Uygulaması

İnstagram Takip Etmeden Profil Görme Sitesi

İnstagram kapalı hesapları gör uygulaması ve gizli hesapları görme sitesi aramalarında çıkan internet siteleri ve uygulamaları kullanmanızı önermiyoruz. Bunun sebebi bu site ve uygulamaların size gizli profilleri görme izni vermeyecek olmasıdır. Özellikle bu site ve uygulamalara hesap bilgilerinizi özellikle de şifrenizi girmemelisiniz. Bu uygulamalar hesap bilgilerinize erişerek paylaşımda bulunabilmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir