1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Kanal İstanbul İş Başvurusu-İş İlanları

Kanal İstanbul İş Başvurusu-İş İlanları
kanal-istanbul-iş-başvurusu

Kanal İstanbul iş başvurusu, Kanal İstanbul personel alımı ve iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Kanal İstanbul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandığında asrın projesi olarak nitelendirilmiş ve geçtiğimiz günlerde temel atma töreni gerçekleştirilmiştir. Bu projenin ülkemize sağlayacağı katkıların yanı sıra 70 bin kişiye istihdam sağlayacağı bilinmektedir. Bizde bu yazımızda Kanal İstanbul iş başvurusu nasıl yapılır, Kanal İstanbul iş ilanları ve personel alımı hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kanal İstanbul İş Başvurusu

Kanal İstanbul projesi Karadeniz ile Akdeniz arasında alternatifsiz bir geçit olan İstanbul Boğazı’ndaki gemi trafiğini rahatlatmak adına Karadeniz ile Marmara Denizi arasında yapılması planlanan bir su yolu projesidir. Bu projenin gerçekleştirilmesi ile kanaldan geçen gemilerden yüksek ücretler talep edebileceğiz. Ayrıca yapım aşamasında yaklaşık 75 bin personelin çalışacağı tahmin edilmektedir. Bu kadar fazla işçinin çalışacak olması vatandaşlarımızı oldukça sevindirmiştir.

Kanal İstanbul iş başvurusu ve iş ilanları hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. Geçtiğimiz yıl mart ayında ilk ihale yapılmış ve geçtiğimiz günlerde temel atma töreni gerçekleştirilmiştir. Kanal İstanbul Projeni için hem sahada hem de işin teorik kısmında çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır. İşçi alımları ihaleler sonuçlandıktan sonra yapılacağı için ihaleleri ve proje hakkında ki haberleri mutlaka takip etmelisiniz.

Kanal İstanbul personel alımı ve iş ilanları yayınlandığında hangi pozisyona kaç personel ve işçi alınacağı da kesinleşecektir. Kanal İstanbul projesinin yapımının yaklaşık 7 yıl süreceğini düşünülmektedir, bu sebeple iş ilanlarını takip ederek bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. 3 sene önce

  İşim yok iş arıyorum MYK belgemde var

 2. Loder kepçe operatörü

 3. 3 sene önce

  ağır vasıta şöförü

 4. 2 sene önce

  Gıreyde ve dozer operetörüyüm belgelerim mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir