1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

(Sanal) Fake Numara Alma Ücretsiz 6 Yöntem

(Sanal) Fake Numara Alma Ücretsiz 6 Yöntem
ucretsiz-numara-alma

Sosyal medya uygulamaları başta olmak üzere bir çok uygulama için ücretsiz fake numara alma yöntemi arıyor olabilirsiniz. Bazı uygulamalara asıl numaranızı vermek istemeyebilirsiniz veya ikinci bir hatta sahip olmak isteyebilirsiniz. Bizde bu yazımızda ücretsiz sanal numara alma, whatsapp ücretsiz fake numara, telegram sanal numara alma ve diğer bedava fake numara alma yöntemlerinizi sizlerle paylaşacağız.

Sanal numara veya fake numara sahibi olmak bazen oldukça faydalı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse Badoo veya tinder gibi arkadaşlık uygulamalarında karşınızdaki kişiye ilk aşamada özel numaranızı vermek istemeyebilirsiniz güvenene kadar aşağıda ki uygulamaları kullanarak sanal numara oluşturarak onu kullanabilirsiniz. İşte birbirinden güzel ve kolay bedava fake numara alma yöntemleri

Fake Numara Nedir ? Nerede Kullanılır ?

Fake telefon numarası, herhangi bir cep telefonu operatörüne bağlı olmadan mesaj gönderebileceğiniz ve arama yapabileceğiniz telefon numaralarıdır. Bu telefon numaraları genellikle uygulama ve sitelere üye olurken, meşru olmayan reklam işlemlerinde veya sosyal medyada yeni tanıştığınız kişilere kişisel numaranızı vermek yerine güven sağlayana kadar fake telefon numarası vermek için kullanılmaktadır.

Fake Numara Alma Ücretsiz (6 Yöntem)

Fake Telefon Numarası Kullanmak Yasal mı ?

Fake telefon numarası kullanmak yasal mı ? sorusu kullanmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Fake telefon numarası kullanmak suç veya yasa dışı değildir. Bu numaraları yasa dışı işlerde, dolandırıcılık yapmak için kullanılmadığı sürede suç değildir. Yasa dışı işlemlerde kullanıldığı taktirde kolaylıkla yer tespiti yapılmaktadır. Bazı uygulamalar veya internet siteleri verilen telefon numarasının sahte olduğunu tespit ettiğinde üyeliği silebilmektedir.

6 Ücretsiz Fake Numara Alma Uygulaması

YouMail

youmail

YouMail uygulaması ücretsiz numara oluşturulan en eski ve en sık kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. YouMail ülkemizde de oldukça sık kullanılmaktadır. Uygulamanın kullanıcılarına sunduğu bir çok avantajı vardır. Bunların başında ise size toplamda ücretsiz 25 farklı numara sağlıyor olmasıdır. Ayrıca sınırsız sesli görüşme, sınırsız mesajlaşma veya sesli mesaj gönderme imkanı da sağlamaktadır.

TextMe

TextMe

TextMe uygulaması ücretsiz fake numara alma imkanı sağlayan uygulamalardan biridir. TextMe uygulaması ile yalnızca ABD ve Kanada da sesli arama yapma ve mesaj atma işlemi yapabilirsiniz. Bu sorunu aşmanın en basit ve en çok kullanılan yolu VPN kullanmaktır. VPN uygulamasında konumunuzu Kanada veya ABD yaparak arama ve mesaj gönderme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamadan ücretsiz yeni bir telefon numarası alarak kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Flyp

Flyp

Flyp numara alma uygulaması da ücretsiz arama ve mesajlaşma imkanı sağlayan fake numara alma işlemini yapabileceğiniz farklı bir uygulamadır. Bu uygulamanın TextMe uygulamasından farkı ise buradan aldığınız telefon numarasını yalnızca 7 gün kullanabilmektesiniz. 7 gün sonunda ücretli bir hesap açarak 5 taneye kadar fake numara sahibi olabilirsiniz.

Textfree

Textfree

Textfree uygulamasını kullanarak yeni bir fake numara sahibi olabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Sizin için tahsis edilen telefon numarası ile aylık 60 dakika konuşabilir ve sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Uygulama içi satın alma ile dilerseniz 100 dakika ilave konuşma süresi satın alabilirsiniz. Ek süre almak istemezseniz uygulama tamamen ücretsizdir.

Dingtone

Dingtone

Dingtone ücretsiz numara alma uygulaması diğer uygulamalardan biraz daha farklı çalışmaktadır. Bu uygulamada konuşma ve mesajlaşma sınırsızdır, ayrıca uygulama içi satın alma ile dilerseniz yurtdışı aramaları da yapabilirsiniz. Uygulama içi reklamları izleyerek ve arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek uygulama içi krediler kazanabilirsiniz, kazandığınız kredileri ise uygulama içi satın alımlar için kullanabilirsiniz.

TextNow

Textnow

TextNow sağladığı telefon numarası ile kullanıcılarına sesli görüşme ve sınırsız mesaj atma imkanı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada kullandığınız telefon numarası ile sesli mesaj gönderebilir ayrıca toplu görüşmelerde sağlayabilirsiniz. Uygulama içi satın alma ile dilerseniz reklamları kaldırabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 3
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir