Tiktok Kod Eski Numarama Gidiyor (Çözüldü)

tiktok-doğrulama-kodu-eski-numarama-gidiyor

Tiktok kod eski numarama gidiyor, tiktok doğrulama kodu eski numaraya gidiyor ve tiktok numaramı nasıl kaldırabilirim gibi soru ve şikayetler üzerine bilgilendirici bir yazı hazırlamaya karar verdik. Tiktok dünyaca ünlü video hazırlama, paylaşma ve canlı yayın yapmaya imkan sağlayan en büyük sosyal medya platformlarından biridir.

Tiktok 2015 yılında hayatımıza giren ve teknolojinin gelişmesiyle sürekli gelişen ve kullanıcı sayısını arttıran en büyük sosyal medya uygulamalarından biridir. Tiktokda çocuk, genç ve yaşlı bir çok kullanıcı çektikleri birbirinden farklı videoları takipçileriyle paylaşmaktadır. Son yıllarda uygulamaya yapılan güncellemeler sayesinde artık tiktokda para kazanmakta mümkün hale gelmiştir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için Tiktok’tan Para Kazanma Yolları adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Doğrulama Kodu Eski Numarama Gidiyor Çözümü

Sosyal medya uygulamaları hayatımıza girdiğinden günümüze kadar olan sürekçe sürekli güncellenmektedir. Artık sosyal medya uygulamalarına girişte mail yerine daha çok cep telefonu numaraları kullanılmaktadır. Tiktok başta olmak üzere instagram ve facebook gibi diğer büyük platformlara da yine cep telefonu numaranızla giriş yapabilmektesiniz.

İlginizi Çekebilir :  İnstagram Takip Etmeden Gizli Hesap Görme

Tiktok cep telefonu numarası kullanımında bazı kullanıcıların doğrulama kodu eski numarama gidiyor ve tiktok telefon numarası değiştirme gibi sorunlar yaşadığını gördük. Tiktok uygulaması hesabınıza giriş yapmak istediğinizde sizde telefonunuza gelen doğrulama kodunu girmenizi istemektedir. İşte sorunda tam olarak burada başlıyor, eğer tiktok telefon numaranız eski ise bu doğrulama koduna erişemiyorsunuz.

Tiktok doğrulama kodu eski numarama gidiyor diyorsanız bu problemi öncelikle tiktok yetkililerine bildirmelisiniz. Tiktok iletişim maili veya sayfada bulunan sorun bildir linkine tıklayarak durumunuzu izah edebilirsiniz.

tiktok numara değiştirme

Tiktok Numara Kaldırma – Değiştirme

Tiktok numaramı nasıl kaldırabilirim, tiktok numara değiştirme nasıl yapılır gibi sorularınızın için aşağıda kısa ve basit bir anlatım yapılmıştır. Tiktok numara kaldırma ve değiştirme konusunda bir problem yaşarsanız yazımızın altında bulunan yorum kısmında bize bildirebilirsiniz.

Tiktok hesabınıza giriş yaptıktan sonra ”Ayarlar” seçeneğine tıklayın.
Ardından ”Hesap Yönetimi” seçeneğine tıklayın.
Bu kısımda ”Telefon Numarası” seçeneğine tıklayarak yeni telefon numaranızı girmelisiniz. Eski bir numaranız kayıtlı ise onu kaldırmak için eski numaranıza bir doğrulama kodu gelecektir onu girmeniz gerekmektedir.
Mevcut numarayı e posta doğrulaması yaparak da kaldırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Tiktok'tan Para Kazanma Yolları

Tiktok İletişim Bilgileri – Tiktok Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Tiktok iletişim bilgileri ve müşteri hizmetlerine ulaşım konusunda kullanıcılar bazı sorunlar yaşamaktadır. Bunun sebebi bir sorunla karşılaşan kullanıcıların telefonla arayarak sorunları çözemiyor olmasıdır. Milyonlarca kullanıcıya sahip bir sosyal medya uygulamasının telefon ile destek sunmamasını da normal karşılıyoruz. Bu yüzden tiktokla iletişim için web sitesinde ve uygulamasında sorun bildir kısmından yazabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki mail adreslerine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

Son Güncelleme Tarihi: 9 Nisan 2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz