1. Anasayfa
 2. Haberler

Avatar 2 Ne Zaman Disney Plus’a Gelecek

Avatar 2 Ne Zaman Disney Plus’a Gelecek
Avatar 2 Ne Zaman Disney Plus'a

Avatar 2 Ne Zaman Disney Plus’a Gelecek sorusu film severler tarafından merak edilmekte. Avatar filminin ilk 2009 yılında piyasaya çıkmış ve milyonlarca kez izlenmişti. 2009 yılında çıkan ilk film günümüzde hala en çok gişe yapan film rekorunu elinde tutmaktadır. Avatar 2 Disney Plus’ta yayınlanacak söylentisi izleyici heyecanlandır. Bizde bu yazımızda Avatar Disney Plusta var mı ? ne zaman gelecek ? Avatar 2 nereden izlenir sorularınıza yanıt vereceğiz.

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak

Avatar: Suyun Yolu filmi Disney Plus’ta yayınlanacak haberleri üzerine filmin hayranları internette sıkça arama yapmaktadır. 2009 yılında çıkan ilk film günümüzde hala en çok gişe yapan film rekorunu elinde tutmaktadır. Avatar 2 devam filminin 14 yıl sonra gelecek olması izleyiciyi heyecanlandırdı. Avatar 2 “Sully ailesinin hikayesini, onları takip eden belayı, birbirlerini güvende tutmak için kat ettikleri mesafeyi, verdikleri savaşları anlatıyor.

Avatar 2 filmi 16 Aralık 2022 tarihinde sinemalarda gösterime girdi. Tüm dünyada aynı zamanda vizyona giren filmin yine gire rekoru kırması beklenmektedir. Avatar sevenlerin yıllardır beklediği devam filmi sinemalarda büyük bir yoğunluğa sebep oldu. Avatar 2 filmini izlemek isteyenler ileri tarihlere sinema biletleri alabiliyor.

Avatar 2 Ne Zaman Disney Plus’a Gelecek

Avatar 2 Ne Zaman Disney Plus’a Gelecek

Avatar 2 ne zaman Disney Plus’a gelecek sorusu filmin takipçileri tarafından merak edilmekteydi. Yaptığımız araştırma neticesinde Avatar suyun yolu isimli devam filmi Disney Plus‘a gelmeyecek. Avatar 2’nin uzun bir süre Disney Plus’ta yer alması beklenmiyor. İlk film gire rekoru kırdığından Avatar 2 filminin de yine benzer bir rekor kırması beklenmekte. Avatar 2 filmini uzun bir süre sinemalardan izleme imkanı bulabilirsiniz.

Ücretsiz Disney Plus İzleme Yolları (Yeni)

Avatar 2 Nasıl İzlenir ?

Avatar2 nereden , nasıl izlenir ? Avatar 2 filmini Disney Plus ve Netflix gibi platformlardan izlemem mümkün olmayacaktır. Film direkt olarak sinemada vizyona girdiğinden yalnızca sinemalarda izleyebilirsiniz. Filmin görsel efektlerinin çok fazla olması ve büyük perdede izlemenin keyfinin daha farklı olmasından dolayı film yalnızca sinemalarda yayınlanacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 3
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 8
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir