1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi (Çözümü)

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi (Çözümü)
twitter blue mavi tik gelmedi

Twitter Blue aldım mavi tik gelmedi sorunu son günlerde sıkça gündeme gelmektedir. Twitter son yaptığı güncelleme ile mavi tik satışına başladı Twitter Blue adı verilen mavi tikleri isteyen kullanıcılar ücretini ödeyerek satın alabilmektedir. Satın alan kullanıcıların yaşadığı sorunların başında Twitter Blue aldım mavi tik gelmedi sorunudur. Bizde bu yazımızda Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi sorunu çözümü hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi Sorunu

Twitter Blue üyeliğini satın alan herkese mavi tik hizmeti tanımlamaktadır. Geçmiş yıllarda yalnızca onaylanan resmi hesaplar veya ünlü hesaplarına verilen mavi tik artık ödeme yapılan herkese verilmektedir. Twitter mavi tik aboneliği almak için kredi kartınızla Twitter Blue aboneliği satın almanız yeterli olacaktır.

Twitter Blue aboneliği satın alan kullanıcıların sıkça yaşamaya başladığı sorunların başında Twitter Blue aldım mavi tik gelmedi sorunudur. Mavi tik tanımlama işlemleri bazen geç yapılabiliyor. Bu durum genellikle 24 saat çerisinde çözülse de 10 güne kadar da sürebilmektedir.

twitter blur mavi tik
twitter blur mavi tik

Twitter Blue Aldım Mavi Tik Gelmedi Çözümü

Twitter mavi tik aboneliği satın alındığında genellikle 1-5 saat içerisinde mavi tik hesabınıza tanımlanmış olur. İstisnai olsa da bu durum bazen uzun sürebilmektedir. Kullanıcıların yaşadıkları kötü tecrübelere dayanarak bu durumun bazen 1-10 gün arasında sürebildiğini söyleyebiliriz. Twitter Mavi tik satın aldım ama tanımlanmadı diye farklı arayışlar içerisine girmenize gerek yoktur. Bu durum gayet olağandır ve genellikle 1-3 iş günü içerisinde çözülmektedir. Yapmanız gereken ve yapabileceğiniz tek şey sabırla beklemek olacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir