1. Ana Sayfa
  2. İş Başvurusu

Uber Kurye İş Başvurusu 2023

Uber Kurye İş Başvurusu 2023
uber kurye iş başvurusu

Uber, İstanbul’da ‘Uber Kurye‘ hizmetini başlattığını duyurdu. Bu açıklamadan sonra bir çok vatandaş Uber kurye moto kurye, Uber kurye personel alımı, Uber kurye iş başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap vereceğiz.

Uber tarafından bugün yapılan açıklamada İstanbul’da Uber kurye hizmetinin başlatıldığını duyurdu. Uber kurye ile gönderilecek paketlerin Uber uygulamasından belirtilecek olan adresten alınıp, iletilmek istenen adrese teslim edilecek. Uber motorlu kurye hizmetiyle hızlı ve güvenli teslimat seçeneğini vatandaşlara sunmaktadır.

Uber Kurye İş Başvurusu

Uber uygulamasındaki “Paket gönder” özelliği ile paketlerini istedikleri adrese Uber kuryeleriyle göndererek ödemeyi Uber uygulaması üzerinden yapabilecek. Uber kurye başvurusu onaylanan kişiler, uygulamadaki “Paket al” özelliğini kullanarak kullanıcıların paketlerini taşıyarak gelir elde edecek.

Uber, yeni başlatılan hizmet için ayrıca personel alımı da yapacaktır. Uber kurye personel alımı ve Uber kurye motorlu kurye alımı yapacaktır. Uber iş başvurusu hakkında ve Uber kurye iş başvuru formu hakkında bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Uber Kurye İş Başvurusu 2023

Uber Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Uber kurye iş başvurusu yapmak için Uber’in resmi internet sitesinden gerekli formu doldurmanız gerekmektedir. Öncelikle Uber internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. BURAYA tıklayarak web sitesine gidebilirsiniz. Web sitesine girdiğinizde önünüze aşağıdaki ekran gelecektir, burada ilk olarak ”Sürücü Olun veya Teslimat Yapın” seçeneğini seçtikten sonra altta ok ile gösterdiğimiz ”Sürücü Olarak Kaydolun” seçeneğine tıklayın ve üye kaydınızı yapın.

Uber Kurye Başvurusu

Uber Kurye İş Başvuru Formu

Uber web sitesine üye oldukça sonra önünüze hizmet vermek istediğiniz şehri seçebileceğiniz bir alan gelecek şehrinizi seçerek devam edin. Bu aşamada teslimatları nasıl yapacağınızı seçmeniz gerekiyor seçtikten sonra alttan devam et butonuna tıklayarak devam edin. Son olarak sizden talep edilen kurye iş başvurusu formu bilgilerini de doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayın.

Uber Araçlı, Motorlu, Bisikletli Kurye

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap