1. Anasayfa
 2. Bilgi

Suppi Nedir ? Nasıl İzlenir ? Şuppiluliuma Cüneyt Özdemir

Suppi Nedir ? Nasıl İzlenir ? Şuppiluliuma Cüneyt Özdemir
suppi, cüneyt özdemir Şuppiluliu

Suppi nedir ? Şuppiluliuma ne demek ? Suppi uygulaması, suppi kimin ? suppi nasıl izlenir ?,gibi sorular Cüneyt Özdemir’in bugün yapmış olduğu programda izlettiği tanıtım videosundan sonra sıkça sorulmaya başlandı. Bizde bu yazımızda suppi hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Suppi (Şuppiluliuma) Nedir ?

Suppi, reklamsız haber ve belgesel izleyebileceğiniz bir dijital platformdur. Cüneyt Özdemir’in sahibi olduğu, asıl ismi Şuppiluliuma olan ancak kısaltmak ve okunuşunun kolay olması için platforma Suppi ismi verilmiştir. Cüneyt Özdemir yaptığı açıklamada Suppi‘nin reklamsız haber ve belgesel izlemek için ortaya çıkartılan bir dijital platform olduğunu söyledi.

Suppi Kimin ?

Suppi kimin sorusu Cüneyt Özdemir’in youtube programında platformun tanıtımını yayınladıktan sonra sıkça sorulmaya başlandı. Reklamsız haber ve belgesel dijital platformu olan Suppi Cüneyt Özdemir’in projesidir.

Suppi Ne Zaman Çıkacak ?

Haber ve belgesel dijital platformu olarak piyasaya çıkacak olan Cüneyt Özdemir’in yeni projesi Suppi’nin şuanda ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Yayınlanan Suppi fragmanında ”YAKINDA” olarak ilan edilmiştir, bu yüzden önümüzdeki ay içerisinde yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Suppi Cüneyt Özdemir

Suppi Nereden İzlenir ?

Suppi, reklamsız haber ve belgesel izleme platformu dijital bir platform olacaktır. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken, platformun internet sitesi ve android ve İOS cihazlarda çalışan bir uygulama olarak piyasaya çıkması beklenmektedir. Suppi hakkında detaylı bilgiler geldikçe yazımız güncellenecektir.

Şuppiluliuma Kimdir ?

Şuppiluliuma, ismi Hititçe olan ilk Hitit kralıdır. Şuppi Hititçe saf anlamına gelirken, luli ise kaynak anlamında kullanılmaktadır. Şuppiluliuma bu sebeple saf kaynaklı anlamına gelmektedir. Yakın Doğu tarihine damga vuran Hitit kralı 35 yıl boyunca hüküm sürmüştür, Hitit Krallığı’nı imparatorluğa dönüştüren hükümdar olarak da bilinmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir