Tgs İş Başvurusu 2020

1
211

Haberimizde TGS hakkında bilgiler, kariyer olanakları ve nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında çeşitli bilgiler verilecektir.

TGS firmasına kolaylıkla iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvurular sadece TGS insan kaynakları sayfası üzerinden yapılabilmektedir. Haberimizin alt kısmında yer alan linke tıkladığınızda iş başvurunuz için gerekli olan adımı atmış olacaksınız. Öncelikle firma hakkında sizlere bilgi verelim. Kuruluş yılı, faaliyetleri ve çalıştığı sektör hakkında bilgiler öğrenmeniz bu firmada kariyer yapabilmeniz açısından avantajlı olacaktır.

Tgs Hakkında Bilgi

2010 Tarihinde kurulan TGS yani Turkish Group Services, THY A.O. ve Havaş ortaklığı ile sektörde yerini almıştır. Toplamda anlaşmalı olduğu 110 havayolu ile hizmet veren TGS firması 500 bine yakın frekans üzerindeki uçuşuna 5.000’den çok ekipman ve 8.000 üzerindeki personel sayısı ile yer hizmetleri kapsamında bulunan tüm faaliyetleri üstün kalite anlayışı ile yapmaktadır. Uluslar arası kalite standartları dahilinde en iyi hizmeti sunan TGS, ramp, harekat, kargo ve yolcu hizmetleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak kusursuz bir hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

2020 Tgs İş Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. olarak “doğru işe doğru insan” düşüncesi ile personel alımı yapmaktadır. Eğer en az bir yabancı dil biliyorsanız ve kendinizi devamlı geliştiren, fark yaratmada etkin olan biriyseniz TGS iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İletişim becerisi yüksek, iş tecrübesi ve rekabetçi anlayışı olan personeli ile müşterilere her zaman en iyi hizmeti veren TGS, işe alım süreçlerinde de titiz davranmaktadır.

TGS iş başvurunuzu tamamladıktan sonra çeşitli sınavlara tabii tutulabilirsiniz. Bu sınav sonrasında mülakat yaparak bazı değerlendirmelerden geçersiniz ve uygun pozisyonlara yerleştirilirsiniz. Ayrıca TGS’de staj imkanları da vardır. Staj başvurusu içinde yine TGS insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz linkten TGS ana sayfasına gireceksiniz. Bu sayfa içerisinde yer alan insan kaynakları linkine tıkladığınızda karşınıza iş başvuru formu çıkacak. Bu işlemleri tr.tgs.aero üzerinden yapabilir ya da direk cv alanını doldurmak isteyenler için TGS online başvuru formu için TIKLAYIN

Yukarıdaki başvuru formu linkine tıklayarak online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca staj yapmak isteyenler de staj imkanları başlığı altından başvurularını gerçekleştirebilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz