1. Anasayfa
 2. Teknoloji

101 Okey Plus Ban Kaldırma (Çözüldü)

101 Okey Plus Ban Kaldırma (Çözüldü)
101 okey plus ban kaldırma

101 okey plus milyonlarca kişinin severek oynadığı bir grup oyunudur. Oyunda başta çip hilesi vb. hileler yaptığınızda oyun ban işlemi uygulamaktadır. Bizde bu yazımızda 101 okey plus ban kaldırma nasıl yapılır, 101 Okey Plus Ban süresi ne kadar, 101 okey ban itiraz, ve ban kaldırma formu hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

101 okey plus hile yapıldığından bazen süreli bazen de süresiz ban işlemi uygulamaktadır. Oyunda ban yediğinizde itiraz etme hakkınız vardır. Sizde oyundan ban yediyseniz, aşağıda detaylarını verdiğimiz 101 okey ban kaldırma formunu doldurabilir ve banı kaldırabilirsiniz.

101 Okey Plus Ban Kaldırma Nasıl Yapılır ?

Oyunda bir çok oyuncu 101 okey plus çip hilesi gibi hilelere başvuruyor ve bunun tespit edilmesinin ardından banlanıyor. Oyunda böyle bir durumda karşılaşmamanız için herhangi bir hileye başvurmamanızı öneriyoruz. Hile veya farklı bir sebepten dolayı banlandıysanız aşağıdaki butona tıklayarak 101 okey plus ban kaldırma formunu doldurabilirsiniz.

Yukarıda bulunan ban kaldırma formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak oyun yetkilileriyle iletişime geçebilir ve ban kaldırma isteğinizi iletebilirsiniz. 101 okey ban kaldırma formunuz incelenecek ve size bir geri dönüş sağlanacaktır. Eğer haklı görülürseniz banınız kaldırılacaktır.

101 Okey Plus Ban Kaldırma

101 Okey Plus Ban Kaç Gün Sürer ?

101 Okey Plus’taki oyun takip sistemi oyun içerisinde hile yapılması durumunda hile yaptığı tespit edilen oyunculara oyuna giriş engeli veya puan silme cezası uygulamaktadır. 101 Okey Plus Ban Kaç Gün Sürer ? sorusunun yanıtı site süresizdir. Oyunda kullanıcılara uygulanan Yukarıdaki butona tıklayarak okey plus ban kaldırma formunu doldurarak itirazda bulunabilirsiniz.

Okey Plus Cihaz Engeli Nasıl Kaldırılır ?

Okey plus oyununda hile veya şikayetler sonucunda ban yiyebilirsiniz. Ayrıca bazı kullanıcıların cihazlarına da engelleme koyulabilmektedir. Okey plus cihaz engeli aldığınız yapmanız gereken oyun yetkilileriyle iletişime geçerek teknik bir sorun olduğunu anlatmanızdır. Bunun için https://spadesplus.zynga.com/contact/?lang=tr adresine girerek Okey plus cihaz engeli kaldırma formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun , en kısa sürede itirazınız incelenecek ve engeliniz kaldırılacaktır.

Yazı Kaynakları
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir