1. Anasayfa
 2. Oyun

Rise of Kingdoms Direnç Oku Nasıl Kazanılır (İpucu)

Rise of Kingdoms Direnç Oku Nasıl Kazanılır (İpucu)
direnç okları rise of kingdom

Rise of Kingdoms, Lilith game firmasının yaptığı en çok kullanıcıya sahip online savaş ve strateji oyunlarından biridir. Bu oyunda kendi medeniyetinizi oluşturup asker ve komutan geliştirmeleri sonrasında farklı krallıklarla veya mevcut krallığınızda düşmanınız olan birliklerle savaşmanızı sağlayan eşsiz bir strateji oyunudur. Biz de bu yazımızda Rise of Kingdoms Direnç Oku Nasıl Kazanılır, direnç oku ne işe yarar ve direnç oku kazanmanın kısa yolları hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Direnç Oku Ne İşe Yarar ?

Direnç okları belediye binanızda bulunan gözetleme kulelerinin seviyesini yükseltmek için kullanılmaktadır. Gözetleme kulesi 25 seviyede olan bir belediye binamız olduğunda ve bu kulelere iyi geliştirilmiş garnizon komutanlarını koyduğunuzda şehrinize karşı bir saldırı olması durumunda oldukça iyi bir şekilde savunulacaktır. Bu da demek oluyor ki direnç okları aslında sizin ne kadar güçlü olacağınızı belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Peki direnç oku nasıl alınır, nasıl kolay direnç oku kazanılır işte sorunuzun yanıtı.

Rise of Kingdom Direnç Oku

Direnç Okları Nasıl Kolay Kazanılır

Direnç okları oyun içerisinde olan etkinlikler bölümünde lohar’ın sınavı etkinliğinde kolaylık ve kazanılmaktadır belli zaman aralıkları ile bu etkinlik aktif olmaktadır. Lohar’ın sınavı etkinliğinde barbarları öldürerek kemik kolyeler elde edersiniz Bu kemik kolyeleri açtığınızda ise içerisinden direnç okları çıkmaktadır bu direnç oklarını biriktirerek gözetleme kulenizin seviyesini yükseltebilirsiniz.

Lohar’ın Sınavı

Direnç oklarını kazanmanın diğer bir yolu ise günlük aksiyon puanlarınızla veya stogunuzda var ise aksiyon puanlarınızla barbarları keserek direnç okları kazanılma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz tüm barbarlardan direnç oku çıkmamaktadır ancak Lohar’ın sınavı etkinliği olmadığında barbarları keserek az da olsa direnç oku kazanabilirsiniz.

Ayrıca Rise of Kingdoms Hızlı Güç Yükseltme (İpuçları) konumuzu okuyarak güç yükseltme hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir